نتایج جستجو برای عبارت :

روضه شبیه‌سازی‌شده از هیأت محمود کریمی در لس‌آنجلس

یک جوان شمیرانی، ۱۲ سال پیش با خانواده به آمریکا مهاجرت کرد. همان اول، دلش می‌خواست هیأتی در دومین شهر پرجمعیت ایالات متحده برپا کند.
هم هیأت راه انداخت و هم در آمریکا مداح شد!
مشروح خبر در لینک زیر:fna.ir/ddstxd
مشاهده مطلب در کانال
به گزارش سایت تفریحی چفچفک به نقل از دیجیاتو : نمایشگاه خودرو لس آنجلس یکی از مهم‌ترین اتفاقات دنیای خودرو است که هر ساله در شهر لس‌آنجلس برگزار می شود. این نمایشگاه امسال میزبان خودروسازان بزرگی همچون بنز، بی ام و، آئودی، کیا، هیوندای، لکسوس و... بوده است.
ادامه مطلب
دوست دارم برم کربلا ، در بین الحرمین بنشینم. نوحه لکنت زبان حاج محمود کریمی را بگذارم و بعدش با تمام توانم گریه کنم . آنقدری که دیگر بلند نشوم ، آنقدری که دیگر مرا همان جا دفن کنند . کافیست نوحه ؛ که نه ، به نظرم باید بگویم روضه ، کافیست روضه پخش شود و منی که به دلِ سنگ بودن معروف بودم بین این جماعت چون طفلی گریه کنم . همینقدر می گویم که گوش کنید ، لینک دانلود همین پایین است 
دریافت
*عنوان نوحه لکنت زبان - حاج محمود کربمی
چند روز به روضه مونده و هزینه کمی برای برگزاری روضه داریم 
ولی من و همسرم دوست داریم روضه مادرمون  به خوبی و باتشریفات برگزار بشه ..
آقا محمد با نگرانی بهم گفت:دوست دارم روضه امسال مثل پارسال با تشریفات برگزار بشه . بهش گفتم فکر می کنی پارسال هزینه روضه را تو دادی یا خود مادرمون . گفت  این حرفتا می دونم  ولی... 
ولی نداره خوده مادرمون  شخص می کنه روضمون چه طور برگزار بشه ،
من باور دارم که میزبان این مهمانی حضرت زهراست . و ما  افتخلر نوکری پیدا کر
دانلود مداحی حیدر حیدر اول و آخر حیدر از محمود کریمی mp3 با کیفیت عالی :  حیدر حیدر اول و آخر حیدر به مناسب شهادت حضرت علی(ع) و شب های قدر با نوای حاج محمود کریمی. ... چندرسانه ای · مداحی · محمود کریمی · راسخون - یار همیشه ...
 مداحی حیدر حیدر اول و آخر,دانلود آهنگ حیدر حیدر محمود کریمی,دانلود نوحه حیدر حیدر محمود کریمی با طبل,مداحی حیدر کرار,مداحی حیدر حیدر کریمی صوتی.
ذاکرین - بزرگترین تارنمای نوحه و مداحی اهل بیت(ع) ... حیدر حیدر اول و آخر حیدر. حاج م
بی برنامه ی قبلی ( مثل اکثر موارد)  قسمت شد برویم روضه. اول مجلس که صدای دلنواز مداح که حدیث کساء را می خواند، دلم را برا توی سحر ماه رمضان.
روضه خوان روضه می خواند.
روضه ی نیمه شب سختی که بر امیرِجان ها گذشته.
روضه ی لحظه ای که حضرت سجاد، روی قطعه خاک مقدسی نوشت، هذا قبر حسین.
تمام این روزهایی که داغ سردار را توی دلم کنار فرزندم می پرورانم،به این فکر می کنم که غربتتان را اصلا نمیتوانم تصور کنم.نه.نمیشود آن همه غربت را تصور کرد.دلم پر می کشد برای ک
پاورپوینت تحلیل کالج امرسون لس آنجلس
پاورپوینت تحلیل کالج امرسون لس آنجلس، 13 اسلاید، قابل ویرایش، کالج امرسون که در منطقه هالیوود در لس آنجلس واقع شده، در حال ساخت و ساز می باشد و تا دو سال دیگر به بهره برداری می رسد. این دانشکاه که توسط مورفوسیس طراحی شده است، به عنوان یک مرکز دائمی برای برقراری ارتباط و برنامه های مشهور هنری ...

روضه اصحاب چیست؟ نویسنده: سیدعلی اصغر علوی انتشارات: بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق
روضه اصحاب چیست؟ : روضه اصحاب روضه غربت امام بود. امامت را غریب نگذاری…

روضه اصحاب چیست؟نویسنده: سیدعلی اصغر علویانتشارات: بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق
معرفی:
هر کسی که بر زمین می افتاد حسین فاطمه شتابان خودش را بالای سر او می رساند. روضه اصحاب روضه غربت امام بود. امامت را غریب نگذاری…
بریده کتاب:
درروز عاشورا عده ای ازقبل صحنه ها را تخمین نزده بودند و
سلام 
امروز بعد مدت ها رفتم چهار شنبه بازار . و بعد مدت ها غذا درست کردم ولی آخرش یادم اومد تو عدش پلو روغن نکرده بودم . مهمون هم داشتم :)
امروز مهمونمون خونه رو دسته گل کرد که از فردا سه روز روضه داریم . (همچین مهمون دار هایی هستیم ما ) 
اربعین امسال شنبه است و روضه ما پنج شنبه جمعه شنبه . فکر کنم همه برن روستاهاشون . به روضه خون گفتم یه وقت اومدی دیدی منم و خودت بهت برنخوره . برا تبرک شدن خونه جدید روضه گرفتیم و آروم شدن دل خودمون از نبودن در کربلا ر
 فیلم سینمایی لس آنجلس تهران با همه کیفیتها
فیلم ایرانی لس آنجلس تهران ۱۳۹۶ به کارگردانی تینا پاکروان
دانلود فیلم لس آنجلس تهران
نویسنده و کارگردان: تینا پاکروان | ژانر: کمدی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1397
مدت زمان: 90 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 |حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: تینا پاکروان
خلاصه داستان:قصه دو مرد را بازگو می‌کند که از شهر فرشتگان (لس آنجلس) به تهران می‌آیند و یکی پی مادربزرگ مریضش آمده و نا
با عجله بهم زنگ زد ،وسط مراسم آغاز مدرسه ی پسرش بود....
تو اون شلوغی می‌گفت امشب بیا خونمون مراسم و روضه خوانی داریم....
گفتم چقدر یهویی و بی مقدمه...
گفت نمی‌دونم چرا یهو به دلم افتاد روضه بگیرم ...
شب هفت امام بود و من وسط یه روضه ی یهویی
دلم می‌لرزید همه ش ،حتی وقتی چای می ریختم توی استکانها....
یهو اشک هجوم می آورد به چشمام....
من امسال سر این که سرگرم اومدن بابا مامان بودیم هیچی از محرم نفهمیدم....
به زنداداشم می گفتم من همیشه محرم که میشد آپدی
اولین سمینار محمود نامی نابغه فیزیک و زبان دنیا در شهر آتن یونان برگزار شد.
در این سمینار نزدیک به بیش از پنج هزار و ششصد نفر شرکت کردند.
بعد از سمینار محمود نامی نظرش را در شبکه جهانی تی وی تویلر در مورد یونان اینگونه گفت : درسته یونان شهر تاریخی و زیبایی هستش ولی مردم سرد و بی جونی داره 
مردم آتن صبح روز بعد با راهپیماییه کاملا بزرگ جلوی درب هتل برای محمود نامی دسته گلی بزرگ بردند.
برای اینکه محمود نامی حرف خود را رک زده بود مردم یونان از او ت
یا حـ سـ یـ ـن

ای فرس با تو چه رخ داده که خود باخته ای؟
مگر اینگونه که ماتی تو شه انداخته ای...؟

نیر تبریزی

این بیت روضه همیشگی ایت الله حاج آقا فاطمی نیا ست در روز عاشورا. همین تک بیت با مقدمه و توضیحات مختصری از آرزوی شهریار که ای کاش همه اشعارش را نمی داشت و به جای آن همین تک بیت برای او می بود. آدم که لطیف می شود دیگر نیازی به توصیفات و روضه های سهمگین نیست... گاهی همین تک بیت تکراری مردم را دیوانه می کند...
خدا ان شا الله سلامتش بدارد. می گو
دانلود کتاب تاریخ قرآن محمود رامیار

دانلود فایل

دانلود کتاب تاریخ قران محمود رامیار :: دانلود کتابketabdownloadpdf1.blog.ir › دانلود-کتاب-تاریخ-قران-محمود-رامیاراگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید نتایج وب دانلود کتاب تاریخ قرآن دکتر محمود رامیار (بصورت کامل) drmostafavi.blogfa.com › post دانلود کتاب تاریخ قرآن ...
دانلود کتاب تاریخ قرآن دکتر محمود رامیار - تماشاtamasha.com › list › دانلود-کتاب-تاریخ-قرآن-دکتر-محمود-رامیاردانلود کتا
دانلود رایگان کتاب تاریخ قرآن محمود رامیار

دانلود فایل

دانلود کتاب تاریخ قران محمود رامیار :: دانلود کتابketabdownloadpdf1.blog.ir › دانلود-کتاب-تاریخ-قران-محمود-رامیاراگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید نتایج وب دانلود کتاب تاریخ قرآن دکتر محمود رامیار (بصورت کامل) drmostafavi.blogfa.com › post دانلود کتاب تاریخ قرآن ...
دانلود کتاب تاریخ قرآن دکتر محمود رامیار - تماشاtamasha.com › list › دانلود-کتاب-تاریخ-قرآن-دکتر-محمود-رامیاردانلود
با چه حالی رسانده ام خود رابه محرم به بزم یا زهراالسلام علیک یا مظلوم
السلام علیک یا مولا
در فراق امام خوبی ها
پای روضه همیشه بی تابم
روز روشن تو را نمی بینم
در فراقت چگونه می خوابم
گریه با من نبود می مردم
اشک روضه مرا نجاتم داد
اربعین سال قبل آقا
اشک روضه مرا براتم داد
شب اول بیا و طوفان کن
بعد سقا چگونه بلوا شد
با زبان رقیه می خوانی
سر یک گوشواره دعوا شد
...
دختر حرمله چه مغرور است
به من از روی بام دف تکان می داد
او خبردار شده یتیم شدم
پدرش را به
سال‌ها می‌گذرد و طعم خوش روضه همچنان پای دندانم است. به همین خاطر محرم را دوست دارم و مرور خاطراتش را بر خیلی از چیزها ترجیح می‌دهم.»
کتاب حاوی قصه‌هایی از خاطرات اصحاب روضه است که سه فصل دارد. فصل اول درباره خدای تعالی و حضرات معصومین، فصل دوم درباره عالمان دینی و فصل سوم درباره شهدا، پیر غلامان و هنرمندان است.
شب جمعه ای کربلا بودیم ...
فکرمیکنم بهمن ۹۷ ...
با مامان توی صحن حضرت عباس بودیم...
دیدم از دور یه کاروان کوچیک لبنانی رو که داشتن دعای کمیل میخوندن ...به مامان گفتم بریم پیششون...
حدود ۵ تا زن بودن و ۵ تا مرد ...یکی از مردا که صدای واقعا خوبی داشت داشت با نوای سوزناکش کمیل میخوند ...پشت سرشون نشستیم و تا آخر کمیل رو باهاشون خوندیم ‌...
اخر کمیل مرد بلند شد و روصه خوند ...یه روضه عربی و  با اشکای واقعی ...خدا رو شکر عربی میفهمم ...به خصوص لهجه لبنانی رو ...
نو
از فکر درباره اینکه اون بنده خدا گفت شما خیلی عجیب و غریبید چون گفتم خواب ابوعلی جبائی و ابولحسن اشعری دیدم پرت شدم به این قسمت روضه که: مگه یادم میره من بودم و یه دل مضطر...
قبلاً فلسفه و عرفان رو خیلی دوست داشتم به مثال علاقه طفل به پستان مادر ولی انسان که بخواد رشد باید علایقش هم رشد کنه که شاید چون رشد می‌کنه، علایقش رشد می‌کنه و یا بالعکس که حرفی در این نداریم.
الان می‌خوام روضه‌خوان بشم و اینکه تو روضه کارم تموم بشه، همین.
بگذریم آقا..‌‌
دانلود فیلم لس آنجلس تهران با کیفیت Full HD
دانلود رایگان فیلم لس آنجلس تهران با لینک مستقیم
دانلود فیلم سینمایی لس آنجلس تهران با کیفیت عالی 1080p Full HD
فیلم ایرانی لس آنجلس تهران ۱۳۹۶ به کارگردانی تینا پاکروان
دانلود فیلم لس آنجلس تهران

نویسنده و کارگردان: تینا پاکروان | ژانر: کمدی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1397
مدت زمان: 90 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 |حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: تینا پاکروان
خلاصه د
حاج حسن ،گوشه آبدار خانه هیئت دست بر پیشانی بلند و پینه بسته اش می کوبد و با خودش  زمزمه میکند:
(توی هیئت پیر شدم آقا..از روضه ت سیر نشدم آقا)

چندسالی هست که تو اینستا منتظرم تا یک متن بگذارد و ساعت ها بخوانمش و هر بار زیر یک جمله اش خط بکشم.من بهش
میگم دکی طلبه.یک آدم ساده و اونقدر خودمانی که نه شبیه دکترها هست با اون رورپوش سفید و من میدانم هایش،نه شبیه
طلبه هاست با کلی کتاب زیر بغل و سری پایین که هر لحظه با خودت میگویی الان مستقیم میرود توی دی
می‌گویند روزی برای سلطان محمود غزنوی کبکی را آوردند که یک پا داشت  .فروشنده برای فروشش قیمت زیاد می‌خواست.سلطان محمود حکمت قیمت زیاد کبک  را جویا شد.فروشنده گفت: «وقتی دام پهن می‌کنیم برای کبک‌ها، این کبک را نزدیک دام‌ها رها می‌کنم. آواز خوش سر می‌دهد و کبک‌های دیگر به سراغش می‌آیند و در این وقت در دام گرفتار می‌شوند.هر بار که کبک را برای شکار ببریم، حتما تعدادی زیاد کبک گرفتار دام می‌شوند.»
سلطان محمود امر به خریدن کرد و خواستار کبک ش
محمود نامی دوباره دنیا رو تکون داد.
بهترین رمان اجتماعی انسان گرایی به دو زبان فارسی و انگلیسی دنیا اختصاص داده شد به آقای محمود نامی.
محمود نامی در سال 18-2017 بهترین رمان عاشقانه دنیا رو به خودش اختصاص داده بود که داور ها همه مبحوط رمان او شده بودند.
و امسال هم داور ها رو بد جور به گریه انداخت .
او داستان زندگی خودش رو و کمی از تخیلاتش رو به رمانش افزود و به دو زبان فارسی و انگلیسی تحویل داد .
تا به حال کتاب (زندگی نه قشنگ نه بد) 322,069,000 تومان به فروش
کتاب جامعه شناسی شهری نوشته محمود شارع پور

دانلود فایل

nanofile.ir › downloads › tag › خرید-کتاب-جامعه-شناسی-شهری-اثر-مح...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور - دانلود ...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور رایگان. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. دانلود کتاب جامعه ...forfile3.blogsky.com › post-92 › دانلود-رایگان-کتاب-جامعه-شناسی-ش...دانلود رایگان کتاب جامعه شناسی شهری:دک
محمود نامی دوباره دنیا رو تکون داد.
بهترین رمان اجتماعی انسان گرایی به دو زبان فارسی و انگلیسی دنیا اختصاص داده شد به آقای محمود نامی.
محمود نامی در سال 18-2017 بهترین رمان عاشقانه دنیا رو به خودش اختصاص داده بود که داور ها همه مبحوط رمان او شده بودند.
و امسال هم داور ها رو بد جور به گریه انداخت .
او داستان زندگی خودش رو و کمی از تخیلاتش رو به رمانش افزود و به دو زبان فارسی و انگلیسی تحویل داد .
تا به حال کتاب (زندگی نه قشنگ نه بد) 322,069,000 تومان به فروش
امشب محبین امیرالمؤمنین(ع) نه در کوچه‌خیابان‌های شهر، که لابه‌لای کوچه‌پس‌کوچه‌های #اینستاگرام دنبال هیئت می‌گشتند. حواله‌ی ما هم افتاد به هیئت مجازی حاج‌محمود کریمی. تا صفحه را باز کردم، بغضم ترکید و های‌های گریه کردم؛ کمی به خاطر غربت امیرالمؤمنین(ع) ـ که عقل و شعورم همین قدر قد داد ـ و بیشترش به خاطر غربت نوکر امیرالمؤمنین(ع) و خدا می‌داند چقدر برای مداح سخت است بی‌مستمع بخواند. ولی حاج‌محمود از جان و دل می‌خواند و تا راه می‌داد
مامان بزرگ یه شبکه رادیویی پیدا کرده رادیو محرم ...
صبح که از خواب بیدار میشه ...تلویزیونو میذاره رو حالت رادیو ...
کسی دست به کنترل بزنه با تیر میزنش ...
از صبح تا شب روضه میخونه ...و مامان بزرگ گریه ...مامان گریه ...
من دیگه مهاجرت کردم طبقه بالامون ...
نمیخوام روضه بشنوم خو ...
قصی القلب میکنه ادمو روضه زیادی ...علاوه بر اینکه صدای گریه مردها رو مخمه ....بدجووووور ...۲۴ ساعته روضه بخونه یکی!!! آدم دیوونه میشه خب !
خلاصه اینکه گفتم سرجدتون بیاین اول محرمی یه

کاش مداح های روضه ها یاد بگیرند که برای پر شور نشون دادن روضه هاشون الکی اسم مادر یا پدر رو وسط نکشن !!
مثلا میاد میگه :
اونایی که مامانشون پیش شون نیست ! اونایی که نازتون دیگه خریدار نداره ! یه مادر بود نازتون رو میخرید / یه پدر بود میخرید 
الان میفهمین بی مادر و  بی پدر بودن چه دردیه و بهمان و بیسانه :|
یا درد بی مادری و بی پدری رو حس نکردی !! یا خیلی بی رحمی هر بار اشک یه جماعت عزادار
حسین رو به خاطر این مورد نه عزاداری حسینی در میاری !! ( بماند من
 کتاب جامعه شناسی شهری شارع پور

دانلود فایل

nanofile.ir › downloads › tag › خرید-کتاب-جامعه-شناسی-شهری-اثر-مح...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور - دانلود ...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور رایگان. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. دانلود کتاب جامعه ...forfile3.blogsky.com › post-92 › دانلود-رایگان-کتاب-جامعه-شناسی-ش...دانلود رایگان کتاب جامعه شناسی شهری:دکتر محمود شا
 کتاب جامعه شناسی شهری شارع پور

دانلود فایل

nanofile.ir › downloads › tag › خرید-کتاب-جامعه-شناسی-شهری-اثر-مح...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور - دانلود ...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور رایگان. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. دانلود کتاب جامعه ...forfile3.blogsky.com › post-92 › دانلود-رایگان-کتاب-جامعه-شناسی-ش...دانلود رایگان کتاب جامعه شناسی شهری:دکتر محمود شا
دانلود کتاب جامعه شناسی شهری شارع پور pdf

دانلود فایل

nanofile.ir › downloads › tag › خرید-کتاب-جامعه-شناسی-شهری-اثر-مح...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور - دانلود ...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور رایگان. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. دانلود کتاب جامعه ...forfile3.blogsky.com › post-92 › دانلود-رایگان-کتاب-جامعه-شناسی-ش...دانلود رایگان کتاب جامعه شناسی شهری:دکتر مح
 کتاب زیبای تنها محمود طلوعی pdf    

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان کتاب زیبای تنها محمود طلوعی pdf | mae | 7657mae.manstar.ir › mae › htmlدانلود رایگان کتاب زیبای تنها محمود طلوعی pdf. معرفی کتاب:(زیبای تنها) ثریاا، زنی که روزگاری یگانه ااز محبوبترین و مشهورترین زنان جهان به آامار می آامد و عکس هاا ...
دانلود رایگان کتاب زیبای تنها محمود طلوعی pdf | sibfilesibfile.totiafile.ir › sibfile › htmlدانلود رایگان کتاب ز
 کتاب زیبای تنها محمود طلوعی pdf    

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب زیبای تنها محمود طلوعی pdf | mae | 7657mae.manstar.ir › mae › htmlدانلود رایگان کتاب زیبای تنها محمود طلوعی pdf. معرفی کتاب:(زیبای تنها) ثریاا، زنی که روزگاری یگانه ااز محبوبترین و مشهورترین زنان جهان به آامار می آامد و عکس هاا ...
دانلود رایگان کتاب زیبای تنها محمود طلوعی pdf | sibfilesibfile.totiafile.ir › sibfile › htmlدانلود رایگان کتاب ز
یادم به اون روزایی افتاد که
دنبالت گریه میکردم
که منم باخودت روضه ببری....
حتما علی لای لای هایی که خوندی
و توشکمت بودم
منو عاشقِ روضه و مجلسِ گریه کرد...
الان حسرت همون پابرهنه دنبالت دویدن هارو میخورم...
درست همون لحظه ها که زمین میخوردم
تا منو باخودت ببری...
کاش بودی تا باهم روضه بریم
کاش بودی تا مغرب ها نمازجماعت بریم
کاش بودی سحرهای رمضون خودت بیدارمون کنی
کاش تکرار بشه اون روزا...
#از کودکی_ زمین _خورده ات _شدم_یاحسین
#فاصله های _لعنتی
دانلود رایگان کتاب زیبای تنها محمود طلوعی pdf    

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب زیبای تنها محمود طلوعی pdf | sibfilesibfile.totiafile.ir › sibfile › htmlدانلود رای
محمود نامی در صخره نوردی شهرستان قاینات .
او در دوران 15 سالگی صخره نوردی را شروع کرد .
او هرگز در مسابقات شرکت نکرده است و میگوید هرگز هم شرکت نمیکند. او در این کار خیلی حرفه ای میباشد و صخره نوردی را برای تفریح کار میکند نه برای مسابقه.
یکی از صعود های فنی محمود نامی در کردستان کوه (یوسف سیاه) که یک ساعت و چهل دقیقه زمان برد :
محمود نامی صخره نوردی را از سید ابوطالب براتی در شهرستان قاین آموخت.
او عضو باشگاه فرهنگی ورزشی بزرگمهر قاین هم هست هر هف
هزار سال دیگر هم که بگذرد
هزار ضریح مطلا هم که برایت بسازند
ما باز هم برای کهنه پیراهنی که از تو دریغ شد، گریه می‌کنیم.
+مردهای خانه عازم تواند و باز من جاماندم...
+از ما جامانده‌ها چه بر می‌آید جز اینکه دور هم بنشینیم به روضه خوانی و اشک...
+الحمدلله علی کل نعمه
+المستغاث بک یا صاحب الزمان

هنوز دردها یادم نرفته است.
هنوز روضه‌ی حضرت زهرا که می‌شنوم،
یادم می‌آید به تلخی، که برایم روضه خواندی و
چند روز بعد سیلی تو بر صورتم...
هنوز یادم نرفته است قدرت دست‌هایت را روزها پس از دیگری.

#نه_به_خشونت_علیه_زنان
محمود نامی راهی بیمارستان شهدا در خراسان جنوبی . شهرستان قاین شد .
محمود نامی بخاطر شوک عصبی که در خیابان چند روز گذشته به او وارد شده بود راهی بیمارستان شد .
 و زیر نظر یکی از بهترین دکتر های متخصص قلب و عروق ( دکتر امیر بلوچ زاده) قرار گرفت.
به محض اینکه فدراسیون تیم ملی متوجه این خبر شد تمام هزینه های بیمارستان را تقبل کرد و پذیرفت.
دکتر امیر بلوچ زاده گفت : محمود نامی الان از قبل هم بهتره و می‌تونه به مسابقات ادامه بده.
دانلود مداحی محمود کریمی با کیفیت عالیمجموعه بآهنگ های محمود کریمی با بهترین کیفیت.
محمود کریمی۲:
ببار ای بارون

DOWNLOAD
 آهنگ های مداحی برای ماشین:

نوحه محمود کریمی۲:

DOWNLOAD
مداحی محمود کریمی۳:
​​​​​ 
DOWNLOAD

مداحی محمود کریمی ۴:

DOWNLOAD
محمود کریمی ۵:

فاطمه، سر منشأ اذکارِ اهل بیتی استروضه هایش رحمت سرشارِ اهل بیتی استآن قدر نامش بها دارد میان شاعراننام زهرا، زینتِ اشعار اهل بیتی استهر که می خواهد چنان "سلمان" شود، "مِنّا" شودحب زهرا، برترین کردار اهل بیتی استمهر زهرا را علی در سینه ی ما ریختهدل نگو این سینه ها، بازار اهل بیتی استاین که بر همسایه می بخشید نان خانه راگوشه ای از رحمتِ رفتار اهل بیتی استحاج قاسم را که دیدی سوخت پای رهبرشفاطمه، الگوی این سردارِ اهل بیتی استگریه بر زهرای مرضی
فاطمه، سر منشأ اذکارِ اهل بیتی استروضه هایش رحمت سرشارِ اهل بیتی استآن قدر نامش بها دارد میان شاعراننام زهرا، زینتِ اشعار اهل بیتی استهر که می خواهد چنان "سلمان" شود، "مِنّا" شودحب زهرا، برترین کردار اهل بیتی استمهر زهرا را علی در سینه ی ما ریختهدل نگو این سینه ها، بازار اهل بیتی استاین که بر همسایه می بخشید نان خانه راگوشه ای از رحمتِ رفتار اهل بیتی استحاج قاسم را که دیدی سوخت پای رهبرشفاطمه، الگوی این سردارِ اهل بیتی استگریه بر زهرای مرضی
خادم امام حسین علیه السلام...
▪️مرحوم آقاى همایونى در اوّل محرّم دوازده شب روضه داشتند و روضه شان بسیار با اخلاص و نورانى بود.
▪️مرحوم حضرت آیةالله انصارى رضوان الله علیه تا وقتى در قید حیات بودند در این روضه شرکت میکردند.
▪️ایشان مى گفتند: یک سال نزدیک ایام روضه رفتم روضه خوان را دعوت کنم. منزلشان در کوچه اى بود که در میان آن پیچى قرار داشت. وارد کوچه شدم و از پیچ که عبور کردم دیدم سگ درنده بزرگى نشسته است.
▪️آن سگ معروف بود و آن قدر قوى بود
هو

روضه‌ی عاشورای امسال جان‌‌کاه‌تر از تصورم بود. آن‌قدر که نیمی از روضه را از خود بی خود شده بودم و فقط فریاد بود و شیون. آن هم نه فقط من، تمام آن‌هایی که از ابتدای روضه دل داده بودند به سرایش غمبار نوحه‌خوان. امسال همه چیز خیلی روضه‌تر از هر سال بود، همه‌ی روضه‌ها، زمینه‌‌ها، حتی شورها... از همان شب اول که بیش‌تر صلابت است و دلتنگی عزای حسین. امسال که عجیب‌تر از هر سال دل‌ سنگ ما در روضه زیر و رو می‌شد. امسال عصر عاشورا از همیشه جان‌
بازگشت محمود نامی همراه بازیکنان تیم پرسپولیس تهران.
اتفاقی جالب در کشور قطر که همه را دیوانه کرد.
محمود نامی سال نود و هفت اواخر دی ماه در کشور قطر بازی های تدارکاتی آسیایی تنها نماینده جوان های ایران در آنجا در هتل محمد بن خلیفه اقامت داشت.
تیم پرسپولیس ایران در همان روز در قطر بازی های آسیایی در همان هتل حضور داشتن.
روز برگشت محمود نامی در فرودگاه مهر آباد تهران در یک مصاحبه خبری که عکس های او با بازیکنان پرسپولیس جنجال بپا کرده بود گفت :
م
سلام علیکم
امروز با خواهرم به نیت همراهی با پیاده رو های اربعین از خونشون تا شهدای گمنام نزدیک خونشون پیاده رفتیم و زیارت عاشورا خوندیم و تو راه مداحی گذاشتیم و اومدیم .چند وقتی هست که براشون یادمان درست کردن. فکر کردم به تازگی اومدن . اونجا فهمیدم پنج ساله که اینجان و من بارها از کنارشون رد شدم . شرمنده شدم . انگار باید حتما اون یادمان با سقف طلایی می بود که بیام چون تو مرور ذهنیم میدونستم انگار اینجا هستن
امروز زنگ زدم روضه خون دعوت کنم . هنوز
ای آنکه قبرت بی چراغ و سایبان استروضه نمی خواهی؛ مزارت روضه خوان استگلدسته ات سنگی ست، روی تربت توگنبد نداری...گنبد تو آسمان است
شهادت جانگداز بنیان‌گذار نهضت علمی علوی و شکافنده علوم الهی، حضرت امام محمد باقر علیه‌السلام تسلیت باد. 

خاطره ای از سید رضا علیزاده از ذاکرین اهل بیت از شهید مدافع حرم حسین محرابی
: او گفت: یک روز به بهشت رضا رفته بودم در کنار مزار شهید مدافع حرم رضا اسماعیلی خلوت کرده بودم. شهید حسین محرابی کنارم آمد و دستم را گرفت و گفت بیا. گفتم کجا؟ گفت بیا یک روضه حضرت رقیه(س) برام بخون . گفتم شما برو من میام. یک ربع منتظرم شد تا رفتم پیشش. خانواده شهید محرابی هم اونجا حضور داشتند. کنارش نشستم. گفت برام روضه حضرت رقیه(س) را بخون. گفتم کدوم روضه ایشان را بخونم. گف
تو ذهن من و شاید تو ذهن خیلیای دیگه، اسم آقاجون با چایی روضه گره خورده. انگار این دو تا اسم یه معیت و همراهی خاصی با هم دارن. 
از وقتی یادم میاد - فرقی نمی‌کرد کجای تهران و چه ساعتی از روز و شب - بساط چایی روضه با آقاجون بود. از روضه عارف‌نظر و علامه‌ی مداح تو خیابون ایران و خونه‌ی غنی‌پور تو بهارستان، تا قلهک و نیاوران و کلی جای دیگه، همیشه بساط چای روضه رو آقاجون اداره می‌کرد. 
صبح زود از خونه می‌زد بیرون تا وقتی گریه کنای حضرت میان برای جلس

﷽.مداح بود.تمام روضه‌ها را از بَر بود.انگار قسمت بود که همه روضه را از بر باشد؛ روزی به کارش می‌آمد!مخصوصا روضه علی اکبر(ع)مخصوصا اربا اربامخصوصا کمر خمیدهمخصوصا عبا و تن چاک چاک__________.ماشین که منفجر شد، همه مات و مبهوت مانده بودند.همین دو دقیقه‌ی قبل #روح‌الله به رویشان لبخند زده و گفته بود:«اگر خدا بخواد همینجا، همین جلوی مقر شهادت رو روزیم می‌کنه»حالا چطور می‌توانستند باور کنند ماشینی که جلوی چشمانشان می‌سوزد، قتلگاه رفقایشان اس
✅ دانلود رایگان فیلم جدید لس آنجلس تهران
ژانر: کمدی | فانتزی
سال انتشار: 1398
بازیگران: پرویز پرستویی، مهناز افشار، گوهر خیراندیش، شیرین یزدانبخش، زهیر یاری، بانیپال شومون، ژوبین رهبر، ماهایا پطروسیان و ...
کارگردان: تینا پاکروان
ادامه مطلب
پس از اعلام راه اندازی وبسایت شخصی «استاد محمود مهرمحمدی» همزمان با مراسم نکوداشت ایشان در 13 مهر 1397، اکنون با تکمیل بارگذاری محتوا، این سایت به طور کامل فعال شده است. علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر به وبسایت استاد دسترسی داشته باشند.
استاد محمود مهرمحمدی
دانلود گلچین مداحی زنگ خور محمود کریمی, دانلود مداحی صوتی زنگ خور محمود کریمی, دانلود مداحی شور زنگ خور محمود کریمی, دانلود مداحی و نوحه و مرثیه خوانی زنگ خور محمود کریمی

منتشر کننده فایل: دانلود مداحی محرم
مداح : محرم
سبک : نوحه محرم آذری ,مداحی محرم آذری ,روضه محرم آذری
 مدت زمان : 109 دقیقه
کیفیت : BluRay 720p 
فرمت : MKV 
هیئت : حسینه آذری
فایل : MP3 
سال : 97 

برای دانلود به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
 خودش خیلی وقت ها با صدای گرفته هم روضه میخواند فکر این را نمی کرد که ممکن است بگویند چقدر صدایش بد است. می گفت الان وظیفه ام روضه خواندن است حتی با صدای گرفته. آخر روضه هم نصیحت می کرد : "رفیق نکنه جا بمونی! نکنه ارباب تو رو نخره! نکنه روسیاه بشی! اگه نخره آبروت میره." داداش حالا که ارباب تو رو خرید و ما جاموندیم، یه کاری کن آقا مارو هم بخره... امشب شب جمعه که میری پیش ارباب سفارش مارو هم بکن.. بگو آقا ما رو بخره.. شهید مدافع حرم محمد حسین محمدخانی
 @
پس از اعلام راه اندازی وبسایت شخصی «استاد محمود مهرمحمدی» همزمان با مراسم نکوداشت ایشان در 13 بهمن 1397، اکنون با تکمیل بارگذاری محتوا، این سایت به طور کامل فعال شده است. علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر به وبسایت استاد دسترسی داشته باشند.
استاد محمود مهرمحمدی
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی _ فاطمیه اول ۹۸
فاطمه، سر منشأ اذکارِ اهل بیتی استروضه هایش رحمت سرشارِ اهل بیتی استآن قدر نامش بها دارد میان شاعراننام زهرا، زینتِ اشعار اهل بیتی استهر که می خواهد چنان "سلمان" شود، "مِنّا" شودحب زهرا، برترین کردار اهل بیتی استمهر زهرا را علی در سینه ی ما ریختهدل نگو این سینه ها، بازار اهل بیتی استاین که بر همسایه می بخشید نان خانه راگوشه ای از رحمتِ رفتار اهل بیتی استحاج قاسم را که دیدی سوخت پای رهب
محمود نامی در سال 1377 در شهرمسگو روسیه بدنیا آمد.                                                             او دوران ابتدایی خود را در روسیه گذراند .                                                                                     در هشت سالگی به ایران آمد و تحصیلات راهنمایی و دبیرستان خود را در ایران گذراند . بعد از دبیرستان به راحتی 4 زبان زنده دنیا را آموخت او آنقدر زرنگ بود که اگر سه بار چیزی را گوش میداد یا میخواند براح
پریشب رفتم آرایشگاه پیش محمود ، 3 تا از جوانان غیورِ همسایه هم توی مغازه بودن و با هم می گفتن و می خندیدن ، دورادور هم رو می شناختیم ولی من صحبت نمی کردم و فقط روی صندلی نشسته بودم و محمود هم مشغول اصلاح موهام بود . بیشتر حکم شنونده داشتیم و حرف اون سه عزیز رو می شنیدیم و گهگاهی هم می خندیدیم . حقیقتش با شنیدن بعضی حرف ها زمینه قضاوتی برام به وجود اومد و لحظه ای احساس منفی نسبت بهشون پیدا کردم تا این که هر 3 اون عزیزان گفتن بریم تو شهر دوری بزنیم ک
دانلود آهنگ جدید محمود تمیزی به نام دلپوش
متن آهنگ جدید دلپوش - محمود تمیزی
Скачать новую песнюMahmoud Tamizi Delpoosh
Текст песни Delpoosh Mahmoud Tamizi
آهای بذار بپوشمت مثل لباس مهمونیЭй, позволь мне надеть тебя как вечернее платье
تور سپیدی دست باد یا مثل رخت زندونیБелая сетка или как тюремная кровать
انگشتای کشیدتو کش بده تا آخر من

ادامه مطلب

به سر سربند یازهرا به دستم بیرق سقا به لب ذکر دعا دارمبه خون دل رفیقانم رهاگشتند وحیرانم هوای کربلا دارمگریه کن عزای تو دل گشته مبتلای توآقای غیرت وادب دلها همه فدای توارباب حسین ارباب حسین ارباب حسین ارباب حسین (2)دل سردم به خون خفته غم عشق ترا گفته ببین از دیده خون بارمشکسته بال و پر ماندم غم عشق ترا خواندم هوای کربلا دارمدلتنگ روضه هات منم عمریه مبتلات منمکاشکی بگن که اربعین راهی کربلا منمارباب حسین ارباب حسین ارباب حسین ارباب حسین (2)دل
محمود نامی در سال ۲۰۱۸ میلادی یکی از دوازده نفر زیباترین جوان های دنیا شد.
به گفته BBC محمود نامی اولین فرد ایرانی اهل خراسان جنوبی است که
توانسته خود در مسابقات جهانی زیباترین جوان ها شرکت کند و مقام بیاورد از
بین سه و نیم میلیون شرکت کننده .
مصاحبه BBC با محمود نامی ! 
آقای نامی چیشد تو این مسابقات شرکت کردین ؟ 
من علاقه ی خاصی هم نداشتم فقط میخواستم خودم رو بسنجم ببینم چقدر تیپ و قیافه دارم.
خب نفر چندم شدین در مسابقات ؟ من نفر هفتم شدم .
چه کسا

دوستان زیادی دارم که خبرنگار و روزنامه نگار هستند امسال نتوانستم و نخواستم به هیچ کدام تبریک بگویم. امسال درد هجران و دل سوخته بازماندگان آن هشت کنسولگر و خبرنگار فقید  محمود صارمی جلو چشمانم رژه می روند. 17 مرداد 1377، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی مستقر در مزار شریف افغانستان، به همراه ۸ نفر از کارکنان سرکنسولگری ایران در این شهر توسط عوامل گروه طالبان به شهادت رسیدند و 17 مرداد را به یاد محمود صارمی روز خبرنگار نام گذاشتن
سلطان محمود غزنوی، پیری ضعیف را دید که پشتواره خار میکشد، بر او رحمش آمد گفت:ای پیر دو سه دینار زر میخواهی یا درازگوشی یا دو سه گوسفند یا باغی که به تو دهم، تا از این زحمت خلاصی یابی؟پیر گفت: زر بده تا در میان بندم و بر درازگوش بنشینم و گوسفندان در پیش گیرم و به باغ روم و به دولت تو در باقی عمر آنجا بیاسایم.سلطان را خوش آمد و فرمود چنان کردند...@
ماجرای این کتاب در مورد جِم است. پسری جوان که برای تامین مخارج کنکور و دانشگاه به روستایی در اطراف استانبول می رود و شاگرد اوستا محمود چاه کن می شود. پدر جم، او و مادرش را رها کرده است، به همین خاطر این پسر جوان، اوستا محمود را جای پدر خود می بیند اما…
در مدت زمانی که شاگر اوستا محمود است، جم عاشق زنی با موهای قرمز می شود، عشقی که زندگی اش را برای همیشه تغییر خواهد داد.
نکته جالب این کتاب اینه که با اینکه خارجیه ولی بخش هایی از کتاب در مورد رستم
دانلود صوتی مداحی حیدر حیدر اول و آخر حیدر محمود کریمی با لینک مستقیم : دانلود مداحی حیدر حیدر اول و آخر حیدر از حاج محمود کریمی حیدر حیدر اول و آخر حید رمداحی بسیار زیبا و جدید ویژه نامه وفات امام علی سال ۹۸ با صدای حاج محمود کریمی را در دنیای مداحی شب قدر
دانلود صوتی مداحی حیدر حیدر اول و آخر حیدر محمود کریمی با لینک مستقیم
حیدر حیدر اول و آخر حیدر
حیدر حیدر ساقی کوثر حیدر
حیدر حیدر ای مظلومه فاتح
حیدر حیدر فاتح خیبر حیدر
افتاده در بستر زهرا
حتی سرکلاس عرفان نظری هم با استاد بحثم می‌شد که چرا باید قبول کنم یک نفر به فلان کشف و شهود رسیده که بعد بخواهد به زور تحت استدلال های شبه منطقی بچپاندشان و درست بودن شهودش را برایم اثبات کند؟! من نهایتا می‌توانم بگویم فلانی آدم دروغ‌گویی نیست پس لابد یک چیزی دیده که برای خودش حجت است. همین! هر بار هم که با مادرم روضه خانگی زنانه شرکت می‌کردم، در تمام مدت اضطراب در چهره او موج می‌زد که نکند با خانم‌جلسه بحثم شود سر همین تعریف حکایت ها و خوا
مهر محمدی، محمود.
(1367). "جایگاه تحقیق در آموزش و پرورش" تعلیم و تربیت - شماره 15 و 16
صفحه 7 تا 9
مهر محمدی، محمود.
(1367) الگوهای طراحی برنامه درسی" تعلیم و تربیت، شماره 15 و 16 صفحه 10 تا
28
مهر محمدی، محمود.
(1368) "بیسوادی یک معضل بین المللی" تعلیم و تربیت - شماره 20 صفحه - 7
تا 10
مهر محمدی، محمود.
(1368 ) "تکنولوژی آموزشی ابزاری مؤثر در خدمت تغییر نظام" تعلیم و تربیت،
شماره 19 ،صفحه 7 تا 10
"شیرین"
ملقب "ام رستم" دختر رستم بن شروین از سپهبدان خانان باوند در مازندران و
همسر فخرالدوله دیلمی(387ق. ـ 366ق.) که پس از مرگ همسر به پادشاهی رسید او
اولین پادشاه زن ایرانی پس از ورود اسلام بود. او بر مازندران و گیلان ،
ری ، همدان و اصفهان حکم می راند به او خبر دادند سواری از سوی محمود غزنوی آمده است .

سلطان محمود در نامه ی خود نوشته بود : باید خطبه و سکه به نام من کنی و خراج فرستی والا جنگ را آماده باشی .ام
رستم ، به پیک محمود گفت : اگر خواست سرور ش
دل با معرفت یعنی بفهمی درد مولا رابدانی علت غیبت چه صغری و چه کبری رادل با معرفت یعنی سراپا وقف دین باشیبسوزی پای این مکتب، بفهمی حرف زهرا راشهید بی نشان باشی دو تکه استخوان باشیبه راه او دهی جان و سر و دست و تن و پا رارسیده یک شهید اینجا، شب شش ماهه مولاتو امشب روضه خوانی کن، بخوان تو روضه ما رالب اصغر به هم خورد و دعای مادرش این بودعمو می آورد حتماً تمام آب دریا را

با تغییرات
دل با معرفت یعنی بفهمی درد مولا رابدانی علت غیبت چه صغری و چه کبری ر
کتاب مدار صفر درجه احمد محمود  
دانلود فایل

کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول دوم و سوم) اثر احمد محمود ...ketabesoti.blogsky.com › post-198۲۱ آبان ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول دوم و سوم) اثر احمد محمود. فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 56 حجم کل فایل ها: 952 مگابایت مدت زمان پخش: 65 ...
کتاب صوتی مدار صفر درجهforth.vajerooz.ir › forth › htmlدانلود ... کتاب صوتی مدار صفر درجه. عنوان: مدار صفر درجه () موضوع: داستان های فارسی قرن 14 نویسنده : احمد محمود
 مَتَل آموزنده سلطان محمود و کبک لَنگ 

میگن روزی برای سلطان محمود غزنوی کبکی آوردن که لنگ بود.
فروشنده برای فروشش زر و زیوری زیاد درخواست می‌کرد.
سلطان حکمت قیمت زیاد کبک لنگ رو جویا شد
فروشنده گفت وقتی دام پهن می‌کنیم برای کبک ها ، این کبک را نزدیک دام ها رها می‌کنیم.
آوازی خوش سر می‌دهد و کبک های دیگر به سراغش می‌آیند و در این حین در دام گرفتار می‌شوند.
هر بار که کبک را برای شکار ببریم حتما تعدادی زیاد کبک گرفتار دام می‌شو
ای اهل حرم میر و علم ‌دار نیامد
تصویر با کیفیت از ورودی روضه منوره حرم حضرت ابوالفضل (ع)
این تصویر با فرمت JPEG در سایز 868×1580 پیکسل بصورت فایل فشرده شده قرار داده شده است.قابل ذکر است این تصویر با کیفیت مناسب قرار گرفتن به عنوان پس زمینه کامپیوتر شما مى باشد.
سایز : 577 کیلوبایت

دانلود تصویر با کیفیت از ورودی روضه منوره حرم حضرت ابوالفضل (ع)
دانلود آهنگ جدید محمود تمیزی به نام وطنم ایران
متن آهنگ جدید وطنم ایران - محمود تمیزی
Скачать новую песнюMahmoud Tamizi Vatanam Iran
Текст песни Vatanam Iran Mahmoud Tamizi
وطنم ایرانРодина Ирана
ای سرافراز ای همیشه سربلند و جاودانهВсегда гордый и вечный
ای سراسر عشق و هستی

ادامه مطلب
سلام
شاید خنده دار باشه تو قم باشی و این رو بگی, 
اما دلم یه روضه ی خونگی می خواد!
یه چای روضه...
یه غذای نذری...
دلم برای خونمون و محلمون و مجلس های کوچیک خونگی اش تنگ شده! اون موقع که داشتمشون قدر نمی دونستم!
+ چند شب پیش خواهرم از مسجدشون غذا آورده بود، یه بشقاب برامون داد، اما شب بعد  که غذا آورد، من  نادون، دیدم بچه ها عدس پلو نمی خورن پسش دادم، که حروم نشه... با اینکه خودم دلم می خواست! :((((
+ یه مدت کامنت ها رو بستم، دلخور نشین لطفا! شاید خلوت حالم
یافتند آن بُت که نامش بود لات // لشکر محمود اندر سومنات
هندوان از بهر بُت برخاستند // ده رهش هم سنگ زر می‌خواستند
هیچ گونه شاه می‌نفروختش // آتشی بر کرد و حالی سوختش
سرکشی گفتش نمی‌بایست سوخت // زر به از بُت ، می‌بایستش فروخت
گفت ترسیدم که در روز شمار // بر سر آن جمع گوید کردگار
آزر و محمود را دارید گوش // زانک هست آن بُت‌تراش این بُت‌فروش
گفت چون محمود آتش برفروخت // وآن بُتِ آتش‌پرستان را بسوخت
بیست من جوهر بیامد از میانش // خواست شد ازدست حالی ر
یافتند آن بُت که نامش بود لات // لشکر محمود اندر سومنات
هندوان از بهر بُت برخاستند // ده رهش هم سنگ زر می‌خواستند
هیچ گونه شاه می‌نفروختش // آتشی بر کرد و حالی سوختش
سرکشی گفتش نمی‌بایست سوخت // زر به از بُت ، می‌بایستش فروخت
گفت ترسیدم که در روز شمار // بر سر آن جمع گوید کردگار
آزر و محمود را دارید گوش // زانک هست آن بُت‌تراش این بُت‌فروش
گفت چون محمود آتش برفروخت // وآن بُتِ آتش‌پرستان را بسوخت
بیست من جوهر بیامد از میانش // خواست شد ازدست حالی ر
.... اسلام که رفت و فقط مسلمین ماندند، مؤمنین و شخصیت‌های دینی ما  هم آن روح و جهت بینش اسلام را گم کردند و فقط شعائر را فهمیدند و احکام فردی را. دلشان به این خوش بود که سلطان محمود به جنگ هندیان نامسلمان می‌رود و سلطان خدابنده شیعه می‌شود و گوهرشاد خانم ملکه مغولی مسجد می‌سازد- بالاتر از این‌ها را دیگر نمی‌فهمیدند. همین قدر که فلان قلدر ستمکار با حفظ رژیم و رویه و زندگی فرعونیش، ختنه بکند و طی تشریفاتی به دین مبین اسلام مشرف شود و به تعظیم ش

خلاصه کتاب انسان‌شناسی محمود رجبی
خلاصه کتاب انسان شناسی استاد محمود رجبی به صورت جامع وکامل: نوع فایل: پی دی اف با قابلیت کپی کردن متن در ورد تعداد صفحه: 36 بخشی از متن خلاصه شده: فصل اول: مقدماتتعریف انسان شناسی:هر منظومه معرفتی که به بررسی بعد یا ابعادی از وجود گروه یا قشر خاصی از انسان ها ...
دریافت فایل
سکوت بعد از روضه از چایی اش شیرین تر است. چند لحظه بین تمام شدن روضه و شروع دعای بعد از آن. زن ها هنوز زیر چادر گریه می کردند. مردها آن طرف هنوز روی پایشان می زدند و یا حسین های خفه ای می گفتند.

+ رست خیز (کآشوب 2) - دبیر مجموعه: نفیسه مرشدزاده
خبرگزاری «حوزه» نوشت: حاج محمود کریمی به علت ابتلا به کرونا، در بیمارستان مسیح دانشوری تهران بستری شد.
سیدمجید بنی فاطمه، در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: به بنده خبر دادند که برادر عزیزم حاج محمود کریمی بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری بستری شده اند. حال عمومی ایشان وخیم گزارش شده است، لطفا همگی دعا کنید و به دوستانتان بگویید تا دعا کنند.

محمد ابراهیم خان معمار باشی ملقب به وزیر نظام مردی زیرک بود و مدتی حکومت تهران را بر عهده داشت. در طول مدت حکومتش شهر تهران در نهایت نظم و آرامش بود.روزی یکی به وزیر نظام شکایت کرد که چون عازم زیارت مشهد بودم، خانه ام را برای نگهداری به فلان روضه خوان دادم.اکنون که مراجعت کردم مرا به خانه راه نمیدهد و میگوید که من متصرفم و تصرف قاطع ترین دلیل مالکیت است.وزیر نظام بر صحت ادعای شاکی یقین حاصل کرد و روضه خوان غاصب را احضار نمود تا اسناد مالکیت ر
دانلود آهنگ ها برای ماشین با بهترین کیفیت
باما همراه باشید. 
دانلود:

دانلود آهنگ محمود کریمی

دانلودآهنگ:

دانلود آهنگ محمود کریمی شب اول محرم

دانلودآهنگ:

ای یاد گار حیدر کرار یاسین (روضه )
دانلود آهنگ: 
بمیرید بمیرید دراین عشق(زمینه )
دانلود آهنگ:

یا سیدالشهدا یا اباالاحرار (زمینه )

بنال ای دل نوا دارد رقیه/به هر دردی دوا دارد رقیهمرض او را ز پا انداخت ،امّا/مریضان را شفا دارد رقیهالسلام علیک یا رقیه
مراسم روضه اباعبدالله
با نوای کربلاییانبهنام زارععلیرضا دهقانیهرشب از ساعت 19:30مجمع عاشقان ثامن الائمهمبلغ مجلس اهلبیت باشیم

کتاب تولد در لس آنجلس: یک نگاه خدا می تواند مسیر زندگی را تغییر بدهد. همراه شوید با یک تحول زیبا.
کتاب تولد در لس آنجلس : بهزاد دانشگر، عهدمانا
برزیل برای بسیاری نماد فوتبال⚽️ و هیجان است.برای بخشی از مردم، پله، زیکو و... نماد خوشگذرانی و عیش و نوش است و برای بخشی دیگر، رقص و موسیقی های تند و پر هیجان.
من از دسته ی دوم بودم. به خصوص وقتی که با یک اتفاق جدید در شهر «ریو دوژانیرو» آشنا شدم: «کارناوال رقص.»
از وقتی با این کارناوال آشنا شدم،بی تاب د
کتاب صوتی و پی دی اف مدار صفر درجه سه جلد 
دانلود فایل

کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول دوم و سوم) اثر احمد محمود ...ketabesoti.blogsky.com › post-198۲۱ آبان ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول دوم و سوم) اثر احمد محمود. فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 56 حجم کل فایل ها: 952 مگابایت مدت زمان پخش: 65 ...
کتاب صوتی مدار صفر درجهforth.vajerooz.ir › forth › htmlدانلود ... کتاب صوتی مدار صفر درجه. عنوان: مدار صفر درجه () موضوع: داستان های فارسی قرن 14 نویسنده : اح
شب قدر مداح به مردم می گفت مسجد هزینه دارد روحانی مسجد خرج دارد خادم مسجد خرج دارد آب و برق و گاز مسجد هزینه دارد خواهشمندم فطریه روزه خود رابه این مسجد کمک کنید .
دراین حال خادم مسجد که خیلی از این حرف مداح ناراحت شده بود از انتهای مجلس داد زد ؛لامصب فقط خادم وروحانی خرج دارند چرا مداح رو نمی گی یعنی خودت خرج نداری؟همه مردم خندیدند ومداح که حسابی ضایع شده بود گفت یک صلوات بفرستید وشروع کرد به خواندن روضه .مجلس حسابی گرم شده بود یک خانوم به شدت
*سحرنوشت ۶*آسمان بوسه زد به روی دلتربنا آتنا سبوی دلتیاد تو از خیال شهر گذشتمست شد کوچه‌ها به بوی دلتاستخاره زدم به چشمانتتا شوم گرم گفتگوی دلتکنج خانه، دخیل سجاده ستعاشقت غرق جست و جوی دلتاشهد انک خدای منیاشهدُ روی من به سوی دلتتشنگی در دلم زبان واکردروضه ای خواند با گلوی دلتروضه تا سمت علقمه پیچیدمشکی افتاد روبروی دلت با خودش گفت با غم بسیار:نرود کاش آبروی دلت!بغض سنگین توست باران شدمن بمیرم، چه هاست توی دلت!به خودت میدهم قسم شایدبپذیری
کتاب صوتی مدار صفر درجه 
دانلود فایل

کتاب صوتی مدار صفر درجهforth.vajerooz.ir › forth › htmlدانلود ... کتاب صوتی مدار صفر درجه. عنوان: مدار صفر درجه () موضوع: داستان های فارسی قرن 14 نویسنده : احمد محمود ناشر
وقتی که می خرد دل ما را امام عشقپاسخ دهد ز خون گلویش سلام عشقنامش تبرکی است به جان های مبتلابا خون نوشته بر سر دلها کلام عشقجان و سر و وجود عزیز و پسر دهدتا ثبت و جاودانه شود این پیام عشقاین بیرقی که بر سر عالم نهاده استاین مکتب حسین علی با قیام عشقبرخیز تا به روضه ی او گریه ها کنیمسینه زنیم در غم او با مرام عشقسرباختن به راه خدا از مرام اوستدر خون نوشته حرف ورا اختتام عشقدر روضه اش ز عالم امکان فرا رویموقتی که می خرد دل ما را امام عشق
بازگشت طوفانی محمود نامی جوان قاینی برای دومین بار در اردوی تیم ملی تیر و کمان ایران حاضر شد و همه را شگفت زده کرد.
او 8 ماه پیش از اردوی تیم ملی ایران به علت بازی کردن با یک بازیکن اسرائیلی از تیم ملی اخراج شد.
به همین علت محمود نامی قبل از اینکه نامه اخراج او از فدراسیون تیم ملی تیر و کمان بدستش برسد خودش 
آنجا را ترک کرد.
مصاحبه خبرنگار ما از محمود نامی این بود :
آقای نامی تو این 8 ماه اخیر  چیکار میکردید آیا دل شما برای تیم ملی تنگ هم شده بود یا
خدا را شکر امسال قسمت شد و در پیاده‌روی اربعین شرکت کردیم.
دو زوج بودیم. من و بانو به همراه دوستش و همسرش. من با آن‌هایی که می‌گویند پیاده‌روی اربعین جای خانم‌ها نیست مخالفم. مسلما همراهی با یک خانم در طول مسیر سختی‌های خاص خودش را دارد اما نمی‌شود گفت این سختی‌ها بد است یا نباید باشد. اتفاقا خوب است. بعضی چیزها را برای انسان ملموس‌تر می‌کند. به هرحال خانم‌ها تاب و توان کم‌تری از لحاظ جسمی دارند و این طبیعی است.
وقتی کم‌کم پاها شروع کند
داستان کار خوبه خدا درست کنه
داستان کار خوبه خدا درست کنه , دو گدا بودند یک بسیار چاپلوس و دیگری آرام و ساکت .
گدای چاپلوس وقتی شاه محمود و یا وزیرنش را می دید بسیار چاپلوسی می کرد و از سلطان محمود تعریف می کرد و هدیه میگرفت ولی اون یکی ساکت بود .
اون گدای چاپلوس روزی به گدای ساکت گفت چرا تو هم وقتی شاه رو می بینی چیزی نمیگی تا به تو هم پولی داده بشه.
گدای ساکت گفت: کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه؟
برای سلطان محمود این سوال پیش اومده بود،
اینا حرفاییه که به یکی از دوستام گفتم؛
پیچک:یه چیزی بگم...
درسته که غم دارم ولی نمیدونی چه قدر دلم روشنه.
یه جور غم پویا
از جنس هوای خنکی که وقتی از روضه امام حسین علیه السلام بیرون میای وارد سینه ت میشه.
هنوز اشکت خشک نشده
جاش خنک میشه و دلت سبک
خیلی دلم سبک و روشنه
هرچند هی بغض میکنم و اشک توی چشمم میاد و میگم قتل الله قوماً قتلوک

هرچی دقت میکنم میبینم جنس غم حضرت آقا هم هرچند خیلی عظیم و سخته ولی از همین جنسه. چون وسعت دل ولی خدا به وسعت دل
کتاب صوتی و متنی مدار صفر درجه
دانلود فایل

کتاب صوتی مدار صفر درجهforth.vajerooz.ir › forth › htmlدانلود ... کتاب صوتی مدار صفر درجه. عنوان: مدار صفر درجه () موضوع: داستان های فارسی قرن 14 نویسنده : احمد محمود نا
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
زندگی نامه شیخ محمود شبستری
در زندگی نامه شیخ محمود شبستری اینگونه آمده است که: شیخ سعدالدین محمودبن امین الدین عبدالکریم بن یحیی شبستری از عرفا و شعرای نامی قرن ۷ و ۸ هجری می باشد. شیخ محمود شبستری در سال ۶۸۷ه. در ایام سلطنت کیخاتوخان در قصبه شبستر واقع در ۸ فرسخی تبریز دیده به جهان گشود و در عهد سلطان محمد خدابنده و ابوسعید بهادرخان در شهر تبریز مرجع علما و مضلا بود.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم ...
من ناامید نشدم از در خونتون آقا ، به ۲۴ ساعت نکشید مجوز جور شد ... چیکار میکنید با دلمون آقا ؟
کسی که دوس داره بچه داشته باشه ، کسی که عاشق بچه ست ، روضه ی علی اصغر چه میکنه باهاش؟ این روضه منو میکشه آخر... آخ فقط برسم به کربلات... اینو گوش بدم تو کربلات آقا ...
دریافتحجم: 3.34 مگابایت 
#پویش_روضه_خانوادگی
با خانواده نوکر این خانواده ایم.
حیات قلب در گریه است.و آن « قتیل العَبرات » کشته شدتا ما بگرییم وخورشید عشق را به دیار مرده قلب هایمان دعوت کنیمو برف ها آب شوند و فصل انجماد سپری شود" و تنها علاج از مسیر روضه می گذرد. این روزها در هر خانه ای مشعلی برای ارتباط با امام روشن می شود اگر تا قبلا هیئت خط مقدم برای بکا بر امام بود امروز در این شرایط حساس خانه هایمان را حسینیه می کنیم و در سر سفره روضه؛ امام را می خوانیم و می خواهیم و

شهادتی که «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا» را تجسم بخشید/ جمله‌ای از امام خامنه‌ای که مرهم دل پدر شهید حدادیان شد
«فرهاد حدادیان» پدر شهید امنیت، «محمدحسین حدادیان» با بیان نحوه شهادت فرزندش توسط دراویش شورشی، گویی که روضه شهادت امام حسین (ع) را خوانده باشد، به حدیث معروف «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا» عینیت بخشید.
کد خبر: ۳۷۳۳۹۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۱ - 09December 2019
به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، این‌روز‌ها حرف از شهیدی اس
هوالجابرسلام شهیدجابرداداشم...سلام روضه ی مجسم...چه قدردوروبرت روآدم گرفته بود...همه مشکی پوشیدنچقدرآروم خوابیده بودی...سرت رو شکستن..به پهلوت چاقوزدنتشنه کشتنت....یاصاحب الزمان...شبِ شهادتی چه دلی سوزوندی داداشاین اجرارومتوسل شده بودم به حضرت قاسم..بعید نیس چراکنارتابوتت همه روضه ایشون رو خوندن.آه فدای غیرت توقاسماذن شهادت ازمن گرفتی جان عموروموقع رفتن گرفتی،افتادی ازاسب باگونه برخاک...توروهم باصورت زدن زمین داداش جابرمچکارکردی اینطورخر
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
قسمتی از متن نوحه »
میگن روضه دلمردگیه میگن گریه افسردگیه …نمیدونن خبر ندارن حسین آغاز زندگیه  ♬♫♪اتفاقا روضه نور میده دلارو اتفاقا گریه میبره بلا رو …اتفاقا حسین زنده کرده ما رو ما پای همین پرچم  ♬♫♪دلخوش به تولاییم با گریه به ثارالله فاتح دنیاییم …
این سوز و آه و بکا لا تبرد ابدا میگن بسه غصه بسه غم  ♬♫♪میگن بازی شال و علم نمیدونن با روضه شدیم رها از زیر بار ستم …اتفاقا این غم باعث نشاطه اتفاقا این شال پرچم ح
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
قسمتی از متن نوحه »
میگن روضه دلمردگیه میگن گریه افسردگیه …نمیدونن خبر ندارن حسین آغاز زندگیه  ♬♫♪اتفاقا روضه نور میده دلارو اتفاقا گریه میبره بلا رو …اتفاقا حسین زنده کرده ما رو ما پای همین پرچم  ♬♫♪دلخوش به تولاییم با گریه به ثارالله فاتح دنیاییم …
این سوز و آه و بکا لا تبرد ابدا میگن بسه غصه بسه غم  ♬♫♪میگن بازی شال و علم نمیدونن با روضه شدیم رها از زیر بار ستم …اتفاقا این غم باعث نشاطه اتفاقا این شال پرچم ح
محمود نامی در سال 1377 در شهرمسگو روسیه بدنیا آمد.                                                             او دوران ابتدایی خود را در روسیه گذراند .                                                                                     در هشت سالگی به ایران آمد و تحصیلات راهنمایی و دبیرستان خود را در ایران گذراند . بعد از دبیرستان به راحتی 4 زبان زنده دنیا را آموخت او آنقدر زرنگ بود که اگر سه بار چیزی را گوش میداد یا میخواند براح
چراغها را که خاموش می‌کنند، زنها راحت‌ترند. می‌توانند چادر توی صورتشان بکشند و از گره‌های کور زندگی بلند بلند گریه کنند. می‌توانند غم‌هایشان را یکی یکی بهانه اشک کنند. می‌توانند بی مراعات بغل دستی زار بزنند و غصه‌های ریز و درشتشان را بچینند روبرویشان. این مال اول ماجراست. هر چه می‌گذرد صدای زنها بلندتر می‌شود و گریه‌هایشان جانسوزتر. لابلای صدای هق هق‌، «حسین جان» می‌گویند و پرشورترها «بمیرم برات». مداح که برای  اموات صاحب ا
عجیبه. می‌گن محبت از شناخت میاد، ولی می‌تونم قسم بخورم این محبت، این اشکی که سه روزه تموم نمی‌شه، این غمی که هر لحظه تازه‌تر می‌شه، این که امروز صبح فهمیدم نمی‌شه، باید پاشم برم تهران تو اون اقیانوس آدما یا غرق شم یا حداقل بتونم به جای گریه‌های بی‌صدای توی اتاق، با صدای بلند زار بزنم، اینا فقط از شناخت نمیاد. مگه من کلا چقدر از تو می‌دونستم یا همین الان می‌دونم سردار؟ اشکم بند نمیاد ولی... غصه‌م تموم نمی‌شه انگار...همهٔ روضه‌ها انگار ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال ایرانی و خارجی