نتایج جستجو برای عبارت :

مردم پاسخ مناسبی از اعتماد به اصلاح‌طلبان دریافت نکردند

صادق خرازی، دبیرکل حزب ندای ایرانیان:
در این شش سال، مردمی که به اصلاح‌طلبان اعتماد کردند، پاسخ مناسبی دریافت نکردند؛ چگونه است که اکنون مدعی مجلس و اداره کشور می‌شویم؟
اصلاح‌طلب واقعی، به دنبال قدرت نیست، به دنبال تحول است.
اصلاحات بیش از هر دوره‌ای نیاز به اصلاح‌گری دارد.
چرا دولت آنقدر ساده‌اندیش است. مگر نه اینکه قانون به دولت اجازه داده که سالی ۲۰ درصد بر حامل‌های انرژی افزوده شود؟
چرا اعمال نکردند و یک‌باره بنزین را بدون توجیه
درباره بیانیه اصلاح طلبان/ حداقل مسئولیت پذیر باشید!
اصلاح‌طلبان چه نقشه‌ای برای انتخابات در سر دارند؟
نگاهی به واکنش اصلاح طلبان در تجمعات اعتراضی و آشوبهای خیابانی
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
بعد از انتشار گسترده بیانیه ای موهن در حمایت از #آشوبگران۹۸، که به امضای جمع زیادی از اصلاح‌طلبان رسیده بود و با میدان داری #تاجزاده #فتنه‌جو انتشار یافته بود، اکنون بیانیه دیگری منتشر شده که در
کمیته سیاسی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با انتشار بیانیه‌ای، در پاسخ به ۷۷ نفر از اصلاح‌طلبان که پس از حوادث آبان ماه بیانیه صادر کرده بودند، تاکید کردند:
متن این بیانیه به شرح زیر است:
به نام خدا
ملت شریف ایران!
پاسخ خشونت‌بار به تجمعات مردمی در اعتراض به گرانی بنزین طی دو روز گذشته در چندین شهرستان متاسفانه تاکنون فاجعه به همراه داشته و به قرار اطلاع منجر به جرح و حتی قتل نفس شده است. شلیک بی‌محابای تفنگی که از محل بیت‌المال برای دفاع ا
همه آنان که از اغتشاش دلشان خنک می‌شود: اصولگرایان دلشان از روحانی پر است و این اغتشاش فرصتی است که بتازند، شاید که نوبت پیروزی آنان در انتخابات فرا رسیده.
اصلاح‌طلبان نومید از اصلاحات ساختاری، روحانی را مقصر می‌دانند که به اصلاحات پشت کرد و با اصولگرایان هم‌کاسه شد و حال خود را به براندازان نزدیکتر می‌بینند.
براندازان که کار را تمام می‌پندارند و با این اغتشاشات خود را به هدف نزدیک می‌بینند.
اما خیل عظیم ملت که نه اغتشاش را به صلاح می‌
در انتخابات اخیر تعداد کاندیداهای اصلاح طلبان که تایید صلاحیت شدند بیش از سال 94 بود، اما اصلاح طلبان چون میدانستند که پایگاه مردمی قوی ندارند، این طور تظاهر کردند که شرایط مطلوبشان نیست به جهت عدم تایید صلاحیت کاندیداهای مورد نظرشان. 
شیوه تزویر اصلاح طلبان بر مظلوم نمایی ست. مسئله ای که جوابی برای آن  ندارند را از اساس انکار می کنند.اصلاح طلبان که پایگاه رای شان را کامل از دست داده اند، اما اصول گراها همچنان در بدنه مذهبی طرفدارانی دارند
اصلاحات با دو وجه «گفتمان» و «دستاوردها» شناخته می‌شود. اصلاح‌طلبان نیز یکدیگر را به «اصلاح‌طلبان گفتمانی» و «اصلاح‌طلبان کانفورمیست» تقسیم می‌کنند. کانفورمیست‌ها را اصلاح‌طلبانی می‌دانند که در قدرت هستند، منصب گرفته‌اند، رانت می‌گیرند، حقوق می‌گیرند و… و اصلاح‌طلبان گفتمانی را کسانی می‌دانند که افلاطون‌وار، در حاشیه قدرت به ترسیم خط و خطوط و شاخص‌های اصلاح‌طلبی مشغولند!
تئوری توسعه در‌واقع، نسخه نظریه‌پردازان غربی دهه
ماجرا از «تظاهر» گذشته است و کسانی که «رسما» مواضع اصلاح طلبانه دارند، یا خودشان را اصولگرا جا می زنند، و یا رسانه های اصلاح سعی می کنند آنها را به مخاطب اصولگرا معرفی کنند. اما چرا؟
ایسنا (که در حال حاضر با مدیریت اصلاح طلبان اداره می شود!) محمد مهاجری را «یک فعالی سیاسی و رسانه ای اصولگرا» معرفی کرده و با تیتر «مهاجری: اصولگرایان بدشان نمی آید که بین خودشان وزن کشی کنند!» به گفتگو با ایشان پرداخته است.
روشن است که بحث گفتگو نیست. اتفاقا رسانه
به نام خدای شنهای طبس

سروری: حتی یک اقتصاددان در فهرست اصلاح‌طلبان نیست
هشدار نماینده سابق درباره لیست اصلاح طلبان:
نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فقط یک مجلس اقتصاددان می‌تواند
به داد کشور برسد این در حالی است که در فهرست رقیب اصولگرایان حتی یک
اقتصاددان نیز وجود ندارد و این به آن معناست که اولویت فهرست رقیب بر
توسعه سیاسی است

https://www.mashreghnews.ir/news/537516

سوره رعد آبه 11:
انَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّی یُغَیِّرُوا م
به نام خدای مهدی (عج)

نظریات جاسوس بازداشت شده در مورد امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامیسند نظر اصلاح طلبان درباره امام خمینی (باز نشر کنید)عیسی سحرخیز:خیلی‌ از اصلاح‌طلبان هم برخلاف اول انقلاب دیگر علاقه‌ای به آقای خمینی ندارند!!!من نگاه منتقدانه نسبت به آقای خمینی دارم و اعتقاد دارم برخی کارها اشتباه بود! وی همچنین (تغییر قانون اساسی) (تغییر ساختاری قوه قضاییه)  و  (حذف نهاد ولایت فقیه) را جزئی از اصلاحات می‌داند!اعتراف عجیب یک اصلاح طلب(عی
اشاره
یادداشت فاطمه صادقی درباره پایان اصلاح‌طلبان را مطالعه کردم. متن باعث این تصور میشود که نویسنده فردی بدبین به اصلاح طلبان و اصولگرایان است و هر دو را قدرت‌دوست و بی حزم می‌داند تا به راحتی بتواند اعلام ‌کند سیاستی نو در راه است. اما محتوای تحلیل او را در چهار زمینه حلاجی و مرتب کردم تا راحت‌تر حرفهایش را بررسی و بفهمم. (متن اصلی در: fihmafih.blog.ir)
ماجرای نجفی
میترا استاد، کاری سترگ را به انجام رساند: نجفی را وادار کرد از دوگانگی دست بردار
بسم الله الرحمن الرحیم

قراردادی را می بندند و سپس فردی آنرا بی اعتبار میخواند ، میگویند ما از قبل میدانستیم ...
این صفر تا صد برجام بود .
پرده اول : آمریکا برای مذاکره تمایل نشان میدهد .
پرده دوم : بالأخره مذاکرات سرمیگیرد .
پرده سوم : برجام بسته میشود با پیمانی محکم از طرف ایران لکن پیمانی سست [ امضای یک وزیر امورخارجه ساده ] از طرف آمریکا .
پرده چهارم : آمریکا برجام را بی اعتبار میخواند .
پرده پنجم : ظریف میگوید ما میدانستیم اگر ترامپ بیاید اینطو
خیلی طبیعیه به کسانی که دنبال زن دومند که دردسرهای خاص خودش رو داره از دعوا تا قتل و کسانی که یکی از اعضای خانواده شون خودکشی کرده و نیز افراد مجرد با سن بالا که قصد تصمیم گیری برای خانواده ها در کشور رو دارن مسوولیت های بزرگ سپرده نشه. کسی که توانایی تشکیل و  حفظ خانواده خود رو نداره به طریق اولی توانایی اداره جای بزرگتر رو نخواهد داشت و به مشکل خواهد خورد و مردم رو با مشکلات رو در رو میکنه.چند نکته:
پول خوشبختی نمی آورد
زن دوم در ایران یعنی بد
اعلام شکست ایده اصلاحات چندی است به یک اقدام آوانگارد تبدیل شده است. از هم پیشی می‌گیرند تا اعلام کنند دیگر دوران اصلاحات به سرآمده است. بی آنکه به درستی بگویند چه دوران تازه‌ای در راه است. تردیدی نیست روایتی از اصلاحات گرمای خود را از دست داده است، اما توجه به فرایندهای اجتماعی حاکی از آن است که اتفاقات دیگری هم جریان دارد. اتفاقاتی که حاصل‌اش «دمکراتیک سازی اصلاحات» است. «دمکراتیک سازی اصلاحات»، در مقابل «اصلاحات بوروکراتیک» قرار دارد.
بسم الله الرحمن الرحیم

قراردادی را می بندند و سپس فردی آنرا بی اعتبار میخواند ، میگویند ما از قبل میدانستیم ...
این صفر تا صد برجام بود .
پرده اول : آمریکا برای مذاکره تمایل نشان میدهد .
پرده دوم : بالأخره مذاکرات سرمیگیرد .
پرده سوم : برجام بسته میشود با پیمانی محکم از طرف ایران لکن پیمانی سست [ امضای یک وزیر امورخارجه ساده ] از طرف آمریکا .
پرده چهارم : آمریکا برجام را بی اعتبار میخواند .
پرده پنجم : ظریف میگوید ما میدانستیم اگر ترامپ بیاید اینطو
نمایندگان اصلاح طلب رد صلاحیت شده1.محمد دامادی، نماینده مردم ساری:x:2. علی مطهری، نماینده مردم تهران3. معصومه آقاپور، نماینده مردم شبستر4. محمود صادقی، نماینده مردم تهران5. حسین مقصودی، نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب6. طیبه سیاووشی، نماینده مردم تهران7. ابوالفضل موسوی بیوکی، نماینده مردم یزد9. حمید بنایی نماینده گناباد و بجستان10. الیاس حضرتی، نماینده مردم تهران11. محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران12. سیده حمیده زرآبادی، نماینده قزو
بعد از به پایان رسیدن انتخابات و اطلاع از نتایج اولیه، خبر از پیروزی قاطع اصولگرایان و لیست ائتلاف در تهران و سایر استان ها می دهد.نکته مهم نه وحدت زورکی و نمایشی است و نه پیروزی با مشارکت پایین بلکه نکته مهم عدم حضور عناصر انقلابی در مجلس است.اینکه در هر انتخاباتی عده ای پدرخوانده پولدار و سیاسی کار به خودشان جرات می دهند تا لیستی تعریف کنند و همه مردم را وادار کنند تا با ترس از اصلاح طلبان فقط به این افراد رای دهند نشان از قبیله گرایی و سیاس
دوم اسفند انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می شود و برای 4 سال بعدی تکلیف 290 کرسی مجلس مشخص خواهد شد. با توجه به عملکرد مجلس فعلی و وضعیت نامناسب اقتصادی مردم پیش بینی می شود مشارکت در انتخابات مجلس 98 پایین باشد و احتمالا اقبال مردم از اصلاح طلبان برمی گردد و اصولگرایان بخت بیشتری برای انتخاب شدن خواهند داشت.

راهبرد معاصر تصویری کاملی از انتخابات مجلس یازدهم در اختیار شما قرار می دهد و پیشنهاد می کنم اخبار انتخابات مجلس را از این رسانه دن
تسنیم نوشت: رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: علاوه بر اینکه مردم را تشویق به حضور می‌کنیم لیست انتخاباتی نیز خواهیم داشت البته مشروط بر اینکه در سراسر کشور حداقل ۲۰۰ نفر داوطلبان واجد شرایط و تایید شده از سوی نهادهای اجرایی و نظارتی داشته باشیم.

ادامه مطلب
هنوز از ۲۳ آبان و ماجرای تکذیب گرون شدن بنزین و البته گرون شدن بنزین نمی گذره به ۲۳ دی نرسیدیم که باز هم متاسفانه شاهد یک خودزنی دیگه در نظام بودیم در تکذیب ماجرای هواپیمای اوکراینی.
آمریکا ۴۰ سال تحریم کرد و مردم بعد از ۴۰ سال حاج قاسم رو حماسی و میلیونی تشییع کردند چون مردم خادم خودشون رو میشناسن و نیازی به تبلیغات و شعار و ... نداره. ضربه ای که شما مسئولین نظام در ۲ ماه گذشته به اعتماد مردم زدید، آمریکا و انگلیس با ۴۰ سال فعالیت رسانه ای اپوز
من موندم!!!
چرا مردم فرانسه که از حقشون دفاع می کنن ، دولتشون به عنوان دیکتاتور معرفی میشه. اما توی ایران مردم که اعتراض میکنن ، میشن اشوب گر؟؟؟؟
اوضاع این روزهای ایران ، تاریخ قبل از انقلاب رو مرور می کنه.
.................
قبل از به اصلاح انقلاب اقابون در زمان پهلوی! وقتی مردم در مورد چیزی اعتراض میکردن ، یکی از حربه های حکومتی این بود که فردی به نام شعبان بی مخ که از گنده لات های تهران بود ، میزاشتن جلوی مردم تا از مردم بر علیه مردم ! استفاده کنن و ای
✍ محمد جعفری؛ کانال تلگرام مصطفی تاجزاده @MostafaTajzadeh
نظارت استصوابی اصولگرایان را دوپینگی و اصلاح­‌طلبان را قلابی می­‌کند
نظارت استصوابی قدرتی افسانه‌­ای در اختیار طبقه حاکم قرار می­دهد تا با سلیقه خود و معیارهای کلی و تعریف نشده، کاندیداهای ریاست‌­جمهوری، خبرگان و مجلس را تعیین کنند. این قدرت استثنایی به مرور زمان موجب شده که قدرت و ثروت در دست افراد خاصی متمرکز شود. در طول تاریخ همواره بین قدرت و ثروت رابطه مستقیمی وجود داشته است. اگ
 پروژه استعفای
#روحانی، از کدام اتاق فکر درآمده؟ پروژه #استعفای_روحانی، بخشی از #دکترین_شوک و راهبرد بی دولت سازی (دقیقا شبیه استعفای نخست وزیر #عراق و #لبنان ) است که به تشدید خشونت و هرج و مرج در کشورهایشان منجر شد. #اصلاح_طلبان افراطی درصددند با پیش انداختن این پروژه، هم خود را از موضع #مقصر وضع موجود به #طلبکار تبدیل کنند و بر ناکارامدی و بن بست مدیریتی روحانی سرپوش بگذارند، و هم هزینه ناکارامدی دولت خود را بر نظام تحمیل کنند. اصلاح طلبان که
عاشقم نباش،اما بهم اعتماد کن...اعتماد از همه چی بالاتره... بالاتره از همه چی...اعتماد، مقدمه‌ی دوستیه...اعتماد، آرامشِ خاطره...اعتماد، یعنی قلب آروم...شاید دردم اینه که اعتماد ندارم...
به بشر که اعتماد ندارم هیچ،
به خالق بشر هم اعتماد ندارم... به خدا اعتماد ندارم...
چرا؟ چون حتی نمی‌دونم خدایی که می‌پرستم، همون خداییه که باید بپرستم؟ خدای من، کیه؟ اصن خدا، با من خوبه؟ یا می‌خواد چیزیو تلافی کنه؟ من از کجا باید بشناسمش؟ اصن خدا خیلی خوبه، قبول، و
بسم الله الرحمن الرحیم

حدود هشتاد درصد مجلس به اصولگرایان رسید و این یعنی این جبهه هر طرحی را که بخواهد میتواند در مجلس تصویب کند و هیچ گونه احتیاجی به رأی اصلاح طلبان و مستقلین ندارد . اصولگرایی یعنی انقلابی و حال باید دید این مجلس نشان مردم ایران میدهد که انقلابی بودن یعنی چه و چه ثمره مفیدی برای کشور خواهد داشت یا نه . به یقین که عملکرد مثبت یا منفی این مجلس به پای نظام و انقلاب گذاشته خواهد شد چرا که اصولگرایان انقلابیون جمهوری اسلامی ا
عملکرد مجلس دهم از حوزه های مختلف قابل بحث و بررسی است. اما آنچه مهم است، اینکه قبل از انتخابات، باید به دقت به عملکرد جریانات سیاسی اندیشید، و عزت کشور را در نظر گرفت. طبعا انتخاب نمایندگانی که به عزت ایران اسلامی اعتقاد نداشته باشند، و عزت کشور را با عملکردشان به ذلت تبدیل کنند! یا کسانی که امنیت کشور را فدای منافع شخصی خود کنند، نتیجه ای جز آنچه در حال حاضر کشور با آن مواجه است نخواهد داشت.
البته روشن است که به قول معروف هیچکس نمی گوید ماست
 محمد جعفری
نظارت استصوابی قدرتی افسانه‌­ای در اختیار طبقه حاکم قرار می­دهد تا با سلیقه خود و معیارهای کلی و تعریف نشده، کاندیداهای ریاست‌­جمهوری، خبرگان و مجلس را تعیین کنند. این قدرت استثنایی به مرور زمان موجب شده که قدرت و ثروت در دست افراد خاصی متمرکز شود. در طول تاریخ همواره بین قدرت و ثروت رابطه مستقیمی وجود داشته است. اگر کسی ثروت داشته باشد اما قدرت نداشته باشد، نمیتواند از ثروت خود پاسداری کند. مسئولان نظام که زمانی در محله­‌ها
ما سایه جنگ را دور کردیم!!! ترساندن مردم از جنگ از بین بردن اعتماد ملی و شجاعت یک ملت است!!! استاد ارجمندم  حضرت ایت الله احمد عابدی در درس خارج فقه با موضوع جهاد  در تاریخ 8اسفند ماه ضمن بحث  در باره اصول و قواعد بحث جهاد به نکات بسیار زیبا و ظریفی اشاره کردند که مناسب با برخی از حرف هایی است که برخی دولتمردان در این روزها به اشتباه مطرح می کنند.گزیده ای از سخنان ایشان این است:
امنیت با نظم و قدرت حاصل می شود. اگر قدرت باشد نظم هست وقتی نظم باشد ام

خانم فاطمه صادقی یک فمینیست سرشناس، روشنفکر، سیاست‌مدار و اهل پژوهش است. با اینحال یادداشت اخیرش با همه اهمیت و خواندنی‌بودنش در هیچ رسانه‌ای بازتاب داده نشده است.
 چون مذهبی و اصول‌گرا نیست رسانه‌های اینوری یادداشتش را بازتاب ندادند. و چون نقد حکام اصلاح‌طلب است آن‌وری‌ها بایکوتش کردند.
البته که این یادداشت و مخصوصا زاویه‌دیدش مخالف فکر من و مخالف فکرِ مخالفان من است و قطعا همین دلیل هم باعث می‌شود بخواهم در وبلاگ و کانالم بازنش
شاید شما هم این صحنه را دیده باشید و یا خودتان هم در آن شرایط بوده باشید صورتی پر از کف خمیر ریش و یا صابون و خودتراش به دست بودن یعنی فرد آماده‌ی شروع اصلاح است. این روزها استفاده از صابون به دلیل بیش از حد خشک کردن پوست و خمیر ریش جای خود را به فوم‌های اصلاح داده اند. ژل و فوم اصلاح محصولی مناسب برای اصلاح صورت می باشد که بسیاری از آقایان از آن استفاده می نمایند. این محصول موجب نرمی و لطافت پوست شما خواهد شد و همچنین از حساسیت و ایجاد جوش بر ر

کواکبیان: اصلاح‌طلبان هرچه ضربه می‌خورند از دولت روحانی است
 دبیرکل حزب مردم‌سالاری: دولت در این دو ماهی که به انتخابات مانده،‌ در جهت کارهای بیشتر و معیشت بهتر تلاش کند متاسفانه ما هر چه ضربه می خوریم از دولت روحانی است.رویترز آماری را به دروغ اعلام کرده و اگر پاسخی به آن ندهیم به این روند دروغ‌پردازی ادامه خواهد داد. بنابراین آمار کشته شدگان را اعلام کنید و خیلی هم خجالت نکشید که 3 لشکر فقر و حاشیه‌نشینی و غیره این حوادث را رقم زد
گارد حزب اللهامروز در رسانه ها خبری منتشر شد که بسیار آشنا و مشکوک بود:تعدادی از مزدوران آمریکا که درپی به هم ریختن اوضاع لبنان هستند، دیشب با صورتهای پوشانده با نقاب، به اسم نیروهای "حزب الله لبنان"، به معترضین در مرکز بیروت حمله کرده و آنان را مورد ضرب و شتم قرار  دادند. این حادثه از نظر تاریخی، مشابهی دارد که خاطره آن را که سال ها پیش منتشر کرده ام، برایتان می گذارم: گارد حزب الله دوم خردادی ها!اواخر اردیبهشت 1376 در ایامی که کشور گرم تبلیغا
ما نباید کورعمل کنیم. نباید پتانسیل‌های اجتماعی به تجمع‌های بی‌هدف و برای تخلیه‌ی هیجان ختم شود. باید پتانسیل‌های اجتماعی در جهت درست اصلاح موارد مورد نیاز استفاده شود. مردمی که هیجان دارند هستند که می‌توانند برای اصلاح ساختارها هزینه بدهند. در شرایط عادی مردم ریسک دادن هزینه برای تغییر ساختارها را نمی‌دهند به به نظر می‌رسد در شرایطی مثل شرایط کنونی که پتانسیل اجتماعی در ایران به حد بسیار بالایی رسیده است باید این پتانسیل‌ها به سمت
اخیرا تعدادی از سران باند خود خوانده ی به اصطلاح اصلاح طلب  درخواست همه پرسی در خصوص برجام 2 (FATF)  را مطرح نموده اند  در پاسخ به این آقایان به طور خلاصه می توان چنین گفت:
آقایان به اصطلاح اصلاح طلب شما در انتخابات سال 1396 با متوسل شدن به دروغِ دور کردن سایه ی جنگ و در انتخابات سال 1392 هم با دروغِ از بین بردن تحریمها در صورت مذاکره با کدخدا و ایجاد رفاه توانستید رای مردم را بربایید و پیروز انتخابات شوید و همانگونه که خود واقفید در حال حاضر بجای این
رابطه ی عمل زیبایی و اعتماد به نفس
مردم به دلایل متفاوتی زیر تیغ جراحی های زیبایی می روند.
برخی از این جراحی ها علت های پزشکی دارند مانند: عمل برداشتن پف چشم که برای بهبود بینایی بیمار انجام می شود.

بقیه ی جراحی های زیبایی اغلب هدفی جز زیبایی ندارند.
در
این میان برخی بیماران به علت کمبود اعتماد به نفس داوطلب جراحی های
زیبایی از جمله جراحی بینی می شوند و به دنبال افزایش اعتماد به نفس خود
هستند.
ادامه مطلب
دوستان عزیزی که آزمون نظارت داشتن و کد دفترچه شان C بوده، یک بار دیگر نتیجه خود را بر روی سایت مشاهده فرمایند!
✅ ماجرا از این قرار است که پاسخ صحیح این سوال در دفترچه C باید گزینه 4 میشد که در کارنامه‌ی دوستانی دفترچه شان این کد بود، به اشتباه 1 اعلام شده بود و تبعا اگر درست زده بودند اشتباه محسوب شده و خیلی از دوستان لب مرزی به همین دلیل مردود شده بودند که با اصلاح دفترچه و افزایش نمره، قبول خواهند شد.
❓مشخص نیست کسانی که از این اشتباه متنفع شد
در مراسم تشییع پیکر فرهاد در مریوان، نان به جای مردم سخن ‌گفت. تکه‌های نان در دستان خسته مردم، از ظهور روزگاری تازه در ایران خبر داد. کسی نیست زبان نان را فهم کند. اصولگرا طناب بر گردن دولت انداخته، دولت در حال فرار از معرکه است و آنکه در خیال براندازی است، از بی کفایتی نظام داد سخن داده است. اصلاح طلبان هم لکنت زبان گرفته‌اند. آنها سه دهه است همینطور با هم درگیرند. اما امروز همه گویی از معرکه پرت‌اند، نان از روزگاری تازه خبر آورده است. نان س
ماشین اصلاح حرفه ای کیمی KEMEI KM-9160

ساخته شده از بهترین مواد اولیه با بالاترین کیفیت ممکن
جزو بهترین ماشین های اصلاح دنیا
مناسب سالن داران و آرایشگران حرفه ای 
دارای صفحه نمایشگر دیجیتالی
دارای موتور توربو 
دارای اهرم لغزنده تنظیم اصلاح مو
اصلاح دقیق دور سر (مناسب کار سایه )
دارای استند شارژ ایستاده
بدنه تمام فلزی با کیفیت فوق العاده مرغوب
تنظیم اندازه اصلاح از 3mm  تا 12mm به دلخواه
ضد اب
قرآن را که باز میکنی خودش را معرفی می‌کند : 
ذلک الکتاب لا ریب فیه، کتابی ست که در آن شبهه ای نیست
هدی للمتقین ، برای متقین 
اما این متقین چه کسانی هستند؟
الذین یومنون بالغیب، و یقیمون الصلاه، و مما رزقناهم ینفقون
( چقدر از این واج آرایی ق/غ حظ میکنم...)
والذین یومنون بما انزل الیک، و ما انزل من قبلک، و بالاخره هم یوقنون
( غیب و آخرت را داشته باشید اینجا. هنوز به خوبی در موردشان نمی‌دانیم)
اولئک علی هدی من ربهم، و اولئک هم المفلحون
بله این هدایت
فهرست تسک های مربوط به روز پنجم:
اصلاح نوع نمایش اسکرین شاتهای اپ
افزودن گزینه نوع اصلاح در انتشار اولین اپلیکیشن
تغییر تاریخ به صورت human readble
افزودن هدر به همه خروجی jsonها
اصلاح appspecial ها و تعیین جایگاه اپلیکیشن
اصلاح قسمت اپلود و ساین
تغییر توابع اتصال به دیتابیس به صورت bindParam و بهینه
اپلود سایت به روی هاست
ماشین اصلاح حرفه ای کیمی KEMEI KM-9160

ساخته شده از بهترین مواد اولیه با بالاترین کیفیت ممکن
جزو بهترین ماشین های اصلاح دنیا
مناسب سالن داران و آرایشگران حرفه ای 
دارای صفحه نمایشگر دیجیتالی
دارای موتور توربو 
دارای اهرم لغزنده تنظیم اصلاح مو
اصلاح دقیق دور سر (مناسب کار سایه )
دارای استند شارژ ایستاده
بدنه تمام فلزی با کیفیت فوق العاده مرغوب
تنظیم اندازه اصلاح از 3mm  تا 12mm به دلخواه
ضد اب
دکتر مسعود نیلی امروز در گفت‌وگویی، الزامات باورپذیری اصلاحات اقتصادی را تبیین کرده است. برخی از نکات مهم این گفت‌وگو:

شخصاً با توجه به تجارب خود در نظام تصمیم‌گیری، معتقدم زمانی اصلاح اقتصادی باورپذیر می‌شود که قبل از آن گفته باشیم که اشتباه ما چه بوده است. اگر نگوییم اشتباه کرده‌ایم و آن اشتباه به‌صورت دقیق چه بوده است اصلاح ‏، معنای واقعی خود را از دست می‌دهد. 

بررسی تجربه جهانی در اصلاح ساختارهای اقتصاد نشان می‌دهد که بسیاری ا
سی‌وهشت سال زندان برایت بریده‌اند، یعنی اگر هنوز از اصلاح این نظام دل نبریده‌ای، باید کفاره بدهی.به اندازه‌ی تمام سال‌هایی که در نظام قبلی، پسر حکومت کرد. اما نه یک سال بیشتر. درست مثل ابد و یک روز، یک روز بیشتر. یک شلاق، یک داغ بیشتر. اما نه دارم آدرس غلط می‌دهم اصلا پاک تورم نقطه به نقطه را از آن نظام به این نظام فراموش کرده‌ام. شاید تا پیش از این سال‌های زندانی که در حکم می‌آمد حکم دلار جهانگیری را داشته‌اند، یک مرتبه تقاضای مردم کوچه
به نام خدای شنهای طبس

اکبر اعلمی در جمع اصلاح طلبان:
امام حسین (ع) هم فردا بیاید اینجا کابینه تشکیل بدهد،براساس معیارهایی که
خودم دارم و به تشخیص خودم، چون قسم خورده‌ام که از حقوق ملت و از منابع
ملی دفاع کنم، مقلدوار عمل نمی‌کنم.
https://www.farsnews.com/news/8609090172
نجفقلی حبیبی، رئیس سابق شورای هماهنگی اصلاحات و عضو
حزب منحله مشارکت، که در برنامه "دیروز، امروز، فردا" حضور داشت، با زبانی
گزنده و درنده گفت: «شما سالانه برای بعضی چیزها چقدر خرج می کنید؟
به نام خدای شنهای طبس

اکبر اعلمی در جمع اصلاح طلبان:
امام حسین (ع) هم فردا بیاید اینجا کابینه تشکیل بدهد،براساس معیارهایی که
خودم دارم و به تشخیص خودم، چون قسم خورده‌ام که از حقوق ملت و از منابع
ملی دفاع کنم، مقلدوار عمل نمی‌کنم.
https://www.farsnews.com/news/8609090172
نجفقلی حبیبی، رئیس سابق شورای هماهنگی اصلاحات و عضو
حزب منحله مشارکت، که در برنامه "دیروز، امروز، فردا" حضور داشت، با زبانی
گزنده و درنده گفت: «شما سالانه برای بعضی چیزها چقدر خرج می کنید؟
بعد از انتصاب سید مصطفی میرتبار (کاندیدای رد صلاحیت شده اصلاح طلبان) به عنوان معاون سیاسی امنیتی فرماندار بابل انتقادهایی نسبت به بی تجربگی و عدم ارتباط رشته تحصیلی و فعالیت های وی با این جایگاه در سطح اذهان عموم مطرح گردید.
در این بین بعضی از رسانه های مجازی نیز تردیدهایی را در خصوص میزان قانونی بودن این انتصاب عجیب مطرح نمودند. به ادعای این رسانه ها، نامبرده صرفاً نیروی قراردادی وزارت جهاد کشاورزی بوده و صدور جواز مأموریت و انتقال وی به ف
ماشین اصلاح سر و صورت پروموزر PROMOZER MZ-9819

تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم
جنس تیغه: فولاد ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر
خط زن
استفاده به صورت خشک و مرطوب
قابلیت شستشو: ندارد
منبع تغذیه:برق خانگی(با سیم) باتری قابل شارژ(بی سیم)
سایز شانه ها 12.9.6.3
انصراف علی نجفی نماینده فعلی بابل در مجلس شورای اسلامی از کاندیداتوری، آنهم بعد از ثبت نام در مجلس و به بهانه وجود موانع کاری! نقطه شروع استعفا و اعلام انصراف سایر عناصر اصلاح طلب در جای جای کشور خواهد بود.
علی نجفی در حالی دم از وجود موانع می زند که می داند موانع فرضی او یک شبه به وجود نیامده و در صورت صداقت در ادعا می توانست زودتر از این اقدام به استعفا نماید تا مردم شهر با انتخاب نماینده ای شایسته و غیر دولتی بخشی از عقب افتادگی ناشی از اهما

کواکبیان: اصلاح‌طلبان هرچه ضربه می‌خورند از دولت روحانی است
 دبیرکل حزب مردم‌سالاری: دولت در این دو ماهی که به انتخابات مانده،‌ در جهت کارهای بیشتر و معیشت بهتر تلاش کند متاسفانه ما هر چه ضربه می خوریم از دولت روحانی است.رویترز آماری را به دروغ اعلام کرده و اگر پاسخی به آن ندهیم به این روند دروغ‌پردازی ادامه خواهد داد. بنابراین آمار کشته شدگان را اعلام کنید و خیلی هم خجالت نکشید که 3 لشکر فقر و حاشیه‌نشینی و غیره این حوادث را رقم زد
بسم الله الرحمن الرحیم

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، صوتی از لیلا تهرانچیان منتشر کرد که با واکنش‌های تند کاربران مواجه شد.
محمدجواد حق‌شناس در اقدامی عجیب و نامتعارف تک‌خوانی لیلا تهرانچیان که دعای ربنا را به سبک شجریان خوانده است، منتشر کرد.
ادامه مطلب
بعضی وقتها فکر میکنم در دنیایی زندگی میکنیم که گویا فاصله ایی با قرون وسطی نداریم چرا که تبعیت کورکورانه و زود باوری در جامعه فراگیر شده هر روز به سازی میرقصیم و جاده را برای اربابان هموار میکنیم. به راستی جناح چپ و راست در جامعه ما چه تفاوتی دارد ؟آیا واقعا اصلاح طلب و اصولگرا معنا و مفهومی دارد یا یک بازی سیاسی و خیمه شب بازی برای بازی با افکار است؟آیا جناح راست به دنبال قدرت بخشی به مردم است یا جناح چپ؟ویا اینکه هردو بر یک سفره نشسته و خود
عدم پیگیری برنامه ها که خودش ناشی از این است که تصویر کلی که برنامه های واحدهای مختلف در راستای چه استراتژی است نداریم
تعدد مدیران و سختی زیاد جلب اعتماد و نظر ایشان
نگاه فروشندگی داشتن به کارهای منابع انسانی ما نباید ایده مان را بفروشیم مثل یک فروشنده ما باید نیاز درخواست کننده را بشنویم طوری با یک دید جامع نیاز او  و سایرین پوشش داده شود به او پاسخ دهیم حالا شاید ما برای اینکه راه حل مان عمومی و برای همه سازمان باشد، کاملا متناسب بانیاز فر
بسم الله الرحمن الرحیمماه رجب ماه خداست، بنده رابطه اش را با خدا اصلاح مىکند،ماه شعبان ماه رسول خداست، رابطه با پیامبر و امامان علیهم السلام اصلاح مىگردد،ماه رمضان ماه مسلمین است، رابطه با آنان اصلاح مىگردد .صلوات یادتان نرود
اختلاف در اردوگاه اصلاح‌طلبان به اوج خود رسیده است؛ به گونه‌ای که در کلام و بیان افراد مؤثری در این اردوگاه قابل مشاهده است. در ماه‌های اخیر، «غلامحسین کرباسچی» دبیرکل حزب سازندگی سخنانی را بر زبان می‌آورد که به شدت موجب بر هم ریختگی برخی فعالان سیاسی اصلاح‌طلب است. پیش از این مواضع وی در ماجرای دستگیری «محمدعلی نجفی» به جرم قتل همسرش موجب تنش شد و اکنون مصاحبه وی با روزنامه «کارگزاران» پیرامون نقش سیدمحمد خاتمی خیلی‌ها را آشفته کرده
حاشیه ها مهناز افشارشب قبل اولی نصیب از «پرشیا گات تلنت» پخش شد . برنامه‌ای که اما در شبکه‌های اجتماعی با واکنش‌ها منفی مواجه شد و خیلی استعداد خاصی در آن به دیده نیامد .

حضور مهناز افشار ولی نکته جذاب توجهی بود که پس از یکسال پرحاشیه بالاخره در جایی غیر از شبکه‌های اجتماعی حضور حرفه‌ای داشت و ولی گشوده نیز یک کناره کوچک داشت . جایی از برنامه یکی‌از کمپانی کننده‌ها امید کرد که در برنامه بعدی بتواند برای بابا و مادرش
اسامی کاندیدای شهرستان آمل عزت اله یوسفیانسیدعبدالله حسینیحسن‌ اسماعیلیحمید توکلائیحمید بهشتیقاسم اکبرزاده عمرانرضا حاجی پورسقا هدایتیمهران نعمتیسیدمیلاد جلالی سیدبهرام نورمحمدیحامد سمندری سیداحمدعلی حسینی قاسم روح اله زاده حسین حسن زادهمصطفی نیک زادحجت الله منصوریسیامک سلامت پورسعید بهزادیشیرزادسیدسعید صابری

چهره هایی چون حسین جوادی از اصولگرایان و ولی الله بیشمی از اصلاح طلبان و
علیرضا زارع کلاکی مخترع آملی از چهره های مهم

تجزیه طلبان الاحوازی همانند پدرشان صدام ، مدام از اشغال خوزستان توسط فارسها همانند اشغال فلسطین توسط یهودیان سخن میگویند و مدعی ارتباطات پنهان ایران و اسرائیل میشوند!
اما روزنامه الاخبار به تازگی گزارش داده که مریم حیدری (شاعر و مترجم عربگرای اهل اهواز) به زودی در جشن عرب-اسرائیل در پاریس شعرخوانی خواهد کرد!
اکنون چرا این تجزیه طلبان صدامزاده خفه خون گرفتند؟

باسمه تعالىپیوست نامه: صلواتاى مردم همه ى ما مسئولیمچقدر به فرهنگ سازى ازدواج آسان پرداخته ایم؟یا به رشد جمعیت؟یا به مشکلات بانکدارى موجود و ترغیب مردم به بانکدارى اسلامى؟یا اصلاح آسیب هاى اجتماعى مثل: توهین، فضاى مجازى، حقوق؟

ماشین اصلاح کیمی Kemei KM-5017
کد محصول : Kemei KM-5017
خط زن صفرو یک ریش تراش فوق العاده سریع بسیار سبک و خوش دست
یک ماشین اصلاح مقرون به صرفه اما شگفت انگیز 
اصلاح جادویی و خارق العاده 
کیفیت باور نکردنی و بسیار خوش دست 
شانه های کامل
پرقدرت و شارژی وبرق مستقیم
اعتماد به نفس یک کلید حیاتی برای موفقیت در هر قدمی از زندگی است. افراد دارای اعتماد به نفس بالا بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. آنها راحتتر از دیگران به اهداف خود دست پیدا می کنند. در مقابل افراد با اعتماد به نفس پایین اغلب در پایان کار بازنده هستند. شما هم اگر می خوهید زندگی موفقی داشته باشید باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. در این مقاله نکاتی برای افزایش اعتماد به نفس ارائه می شود.
ادامه مطلب
از مسئولین کم نشنیده‌ایم که اصلاح مملکت نیازمند جراحی است! مثلا جراحی اقتصادی! و شنیده‌ایم که این جراحی دردناک است! وقتی مسئولین در رسانه‌ها از درد این جراحی می‌گویند، به مردم اشاره دارند. نظر آنها این است که این جراحیِ لازم، برای مردم دردناک است. من با جراحی دردناک موافقم امّا
ادامه مطلب
اوایل این هفته میرحسین موسوی با انتشار پیامی به خانواده‌های کشته شدگان اعتراضات اخیر تسلیت گفت و مقابله با اغتشاش‌گران را با ماجرای میدان ژاله تهران در آستانه انقلاب 57 مقایسه کرد. این نامه برای طرفداران تند و تیزش و حتی اصلاح‌طلبان خوشایند نبود. تا جایی که علی مطهری هم از آن انتقاد کرد.
موسوی قریب به ده سال است که در حصر به‌سر می‌برد. حصری که در آن هم می‌شود فعالیت مجازی داشت، هم به سفر رفت، هم پیام و بیانیه فرستاد و یا هرکار دیگری که دوست

✍️ سجاد فتاحی - جامعه‌شناس
t.me/SIAGS
✅ در شرایط کنونی جریان‌های سیاسی کشور را می‌توان به دو دسته اصول‌گرایان و ایران‌گرایان تقسیم کرد. وجه ممیزه این دو جریان از یکدیگر آن است که اصول‌گرایان در بین دوگانه‌هایی چون «اسلام یا ایران» و «ایران یا نظام»، اسلام یا نظام را برمی‌گزینند و ایران‌گرایان در بین این‌دوگانه‌ها با این استدلال که نسبت اسلام و نظام با ایران نسبتی خاص به عام است ایران را بر خواهند گزید. در این جریان، اسلام جزئی از فرهن
قبلا وقتی کسی می گفت که اعتماد به نفسم را از دست دادم هیچی نمی فهمیدم. اینکه فردی را در جایی که باید استفاده نکنند و از وی توقع بیجا داشته باشند باعث از بین رفتن اعتماد به نفسش می شود. 
اینکه فردی را با قصد و  نیت تحقیر کنند باعث از دست رفتن اعتماد به نفسش می شود. اینکه فردی ببیند نمی تواند با وجود تلاش و کوشش به جایی برسد باعث تخریب اعتماد به نفسش می شود.
اینکه در ایران باشی ولی ایرانی به حساب نیاورندت باعث از بین رفتن اعتماد به نفست می شود

رینوپلاستی یا عمل بینی عبارت است از جراحی تغییر شکل بینی. انگیزه‌ی انجام این جراحی می‌تواند تغییر ظاهر بینی، بهبود تنفس یا هر دو باشد. قسمت بالایی ساختمان بینی از استخوان و قسمت پایینی آن از غضروف تشکیل شده است. با رینوپلاستی می‌توان استخوان، غضروف، پوست یا همه‌ی اینها را اصلاح کرد. اما مانند هر جراحی دیگری که عوارض خاص خود را دارد، نباید از عوارض عمل بینی غافل شد. در این مقاله شما را با عوارض عمل بینی و خطرات آن، ملاقات با جراح برای انجام
وقتی مردّدم و اتفاقی دردناک قلبم را میفشاردوقتی تنهام و ترسیدم
وقتی تپش های بی امان دلم مرا به زانو درمیاورد
وقتی بی قرارم و منتظر 
وقتی از ادامه مسیر هراس دارم و راهی را شروع نمیکنم
وقتی اشک هایم گونه هایم را خیس میکند
من اعتماد میکنم ...
اعتماد میکنم به جفت چشم های ساده ایی که روبه رویم نشسته
اعتماد میکنم به دستایی که دستانم را میفشارد
اعتماد میکنم به تو
تویی که آرامش دنیای منی

ادم ها به هم اعتماد میکنن

و وقتی طرف مقابل اون اعتماد رو با افشای اسرار اونها، تحقیر کردن اونها، سرکوفت زدن، حتی به یه نفر دیگه گفتن، زیر سوال میبره،

اون ادم که اعتماد کرده بوده، دیگه اون ادم قبلی نمیشه نسبت به اون طرف.
تموم میشه.
یه جایی تموم میشه.
تمام زندگیم
تمام تلاشم
این بوده و هست که اعتماد هیچ کس رو با بی حرمتی یا بی تفاوتی یا شکستن و برملا کردن اون راز جواب ندم و رازدار و معتمد خوبی باشم.

لیستی رای دادن در انتخابات
یازدهمین مجلس دوم اسفند 1398

در پاسخ به مقاله ای که یکی از دوستان جهت غلبه بنیادگران بر اصلاح طلبان پیشنهاد  لیستی رای دادن , داده بود :
برادر عزیز لطفا روی عینک سیاسی خود عینک اسلامی خود را بزن . قرار نیست هدفمان وسیله و روش سیاسیمان را توجیه کند . اگر اصلاح طلبان از این طریق توانستند عده ای رجال درجه ۲ و خنثی و فشل را در دوره نهم  وارد مجلس کنند ، ما هم از همین روشها استفاده کنیم .
       چرا ما باید افرادی ر
سلبریتی های دلسوز که سفرهای خارجی شون تو  اوج  مشکلات مردم سیل زده قبول باشه ، واجبات مالی شرعی و قانونی خودشون رو اعم از مالیات و خمس  بپردازند کافیه و لازم نیست برای جمع کردن پول از مردم زحمت بکشند که برخی شون یک سال آنها را نگه دارند، بعد بخوان سالن تئاتر بسازند؛ به اندازه کافی ارگان های جمع کننده کمک ها از مردم داریم.
http://ziarani1.blog.ir/
اصلاح طرح لبخند برای همگان حائز اهمیت می باشد چرا که زیبایی لبخند خواهد توانست زیبایی چهره فرد را تضمین نماید و برای زیبایی بخشیدن به دندان ها و لبخند خود راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که این راه ها در حالت کلی به دو نوع خانگی و کلینیکی دسته بندی می شوند. روش های کلینیکی سریعترین روش برای اصلاح کردن طرح لبخند خواهند بود.
ادامه مطلب
مردم ولایتمدار شهرکرد همچون بقیه ملت شریف ایران ازاولین شهرهای شرکت کننده درراهپیمایی اعلام انزجار از اغتشاش گران وتفرقه طلبان فریب خورده بودند 
دانش آموزان ومسئولین دبیرستان غیردولتی دخترانه دوره اول متوسطه ثامن الائمه شهرکرد نیز همگام باخانواده های خود جهت اعلام هبستگی ووحدت با آرمانهای انقلاب در این راهپیمایی پرشکوه حضور داشتند 
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «اینکه قرآن به ما [میگوید]: وَلا تَرکَنوا اِلَی الَّذینَ ظَلَموا فَتَمَسَّکُمُ النّار؛ #اعتماد_نکنید_به_ظالمین، این همین گرفتاری امروز مردم دنیا است. 
دریافت
اعتماد میکنند، پدرشان درمی‌آید.
ادامه مطلب
دور اول انتخابات مجلس قبل :
آقای نجفی خوشرودی توانست در بازه زمانی سه روزه ! با کمک عکس آقای ظریف! و البته تعدادی از فعالین سیاسی شناخته شده ، نماینده ی اول!!! شهر بابل شود.
آقایان مومنی ، سعادتی ، مومنی و ناصری علیرغم قابلیت های خوبشان که در یک طیف فکری هم بودند موفق به ائتلاف نشده و به همین دلیل نتوانستند حد نصاب رای را کسب کنند لذا در دور دوم، رای سرگردانی وجود داشت! 
آقای حسین نیاز آذری البته با کمک اتاق فکر ستادش، توانست به نحو مطلوبی از این
مطلوب‌ترین شیوه حکومت مردمی، اداره فدرالی است که آن زمان در وزارت کشور ۱۰ منطقه هم مشخص کردیم اما از نظر قانون اساسی نمی‌توانیم فدارتیو باشیم.(محمد خاتمی:1398)
پ.ن: این نظر خاتمی را برخی اساتید اندیشه سیاسی مانند سیدجواد طباطبایی نقد کردند. بخش‌هایی از یادداشت محمد قوچانی روزنامه‌نگار در این خصوص:
خاتمی تفکر کمونیستی «همه قدرت‌ در دست شوراها» که مبنای اتحاد شوروی و نظریه مختار روشنفکران چپ در سال ۱۳۵۷ بود را به نهاد شورای شهر بدل ساخت که
پاسخ سوالات هفته دهم

«پاسخ سؤالات مسابقه» برنامه 98/09/21

«سؤالات مسابقه»

1- واژه «دین» به چه معناست؟

1) راه رسیدن به آخرت
2) راه و روش زندگی ✅ (صحیح)
3) راه رسیدن به خدا

2- کمونیست‌ها، عامل پیدایش و گسترش ادیان را چه می‌دانستند؟

1) جهل و ناآگاهی مردم
2) تبعیض اقتصادی در جامعه
3) سلطه سرمایه‌داران بر کارگران ✅ (صحیح)

3- آیه 130 سوره آل‌عمران، از چه کاری نهی می‌کند؟

1) رباخواری ✅ (صحیح)
2) کم‌فروشی
3) گران‌فروشی

4- روان‌شناسان بی‌ای
  استان تهران

ابوالفضل سروش
احمد مازنی

نام: ابوالفضل سروش
حوزه انتخاباتی:  تهران-ری-شمیرانات-اسلامشهر و پردیس
ائتلاف: اصلاح طلب
تحصیلات:  
متولد: خرداد
بیوگرافی:
ابوالفضل سروش، چهره سیاسی اصلاح طلب و نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، در دهمین دوره مجلس شورای اسلامیاست. او دارای مدرک دکتری پزشکی و تحصیلات حوزوی است
سوابق اجرایی:
عضو سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی جامعه پزشکی
ر
سال 96 بود که توی هین روزها، چند توئیت در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد و جوّی علیه
آیت‌الله کاشانی شکل گرفت؛ مبنی بر اینکه ایشان در کودتای 28 مرداد 1332
علیه دکتر مصدق نقش‌آفرینی کرده  و با کودتاگران همراهی داشتند!
ادامه مطلب
بانک جهانی در سال ۲۰۰۵میلادی ،  مبلغ ۱۴۹ میلیون دلار برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز وام پرداخت کرده است!
آیا میدانستید بیشترین میزان وامی که ایران از بانک جهانی گرفته در سال ۲۰۰۵ میلادی (خرداد ۱۳۸۴) به مبلغ ۲۷۹ میلیون دلار و به منظور اصلاح شبکه فاضلاب شیراز و اهواز بوده است؟
از این میزان۱۴۹ میلیون دلار برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز پرداخت شد ، ولی هیچ وقت‌ دولت گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه نداد و اکنون شاهد آن هستیم که شبکه فاضلاب اهواز
اعتماد به نفس یک کلید حیاتی برای موفقیت در هر قدمی از زندگی است. افراد دارای اعتماد به نفس بالا بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. آنها راحتتر از دیگران به اهداف خود دست پیدا می کنند. در مقابل افراد با اعتماد به نفس پایین اغلب در پایان کار بازنده هستند. شما هم اگر می خوهید زندگی موفقی داشته باشید باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. در این مقاله نکاتی برای افزایش اعتماد به نفس ارائه می شود.
ادامه مطلب
۲۷۳۷ - در حالیکه بسیاری از سلطنت‌طلبان و رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه سعی دارند «ربع پهلوی» را به‌عنوان لیدر مخالفان حکومت ایران معرفی کنند و او را مجبور به تشکیل «دولت در تبعید» کنند.اما او با اطلاع از عدم‌اقبال و بی‌محلی مردم ایران به خود، از این کار خودداری می‌کند!
دانلود فایل اصلی
به نام خدای مهدی (عج)

بخشی از جسارت و تهدید و پیشکشی جام زهر نمایندگان مجلس ششم به رهبر انقلاب با کمال تأسف نجواهای خیرخواهانه و پیشنهادهای آرام و مکتوم ما در سالهای گذشته ره به جایی نبرده است. پس اجازه دهید بر مبنای وظیفه شرعی و قانونی خود و تعهد و مسؤولیتی که در برابر خدا و مردم داریم، آنچه را به خیر و صلاح همه می دانیم با حضرتعالی، که بر اساس قانون اساسی _ یعنی میثاق ملی همه ما _ شخص اول کشور هستید در میان بگذاریم، به آن امید که این خیرخواهی
✍محمد عبدالهی
⛔️مردم مجبورند از میان نامزدهایی که با حذف انواع و اقسام گرایش ها از گردونه انتخابات در سبد انتخاب مردم قرار گرفته اند، انتخاب کنند. بدون اینکه نامزد مطلوب خود را بیابند، فقط به دلیل تقویت نهاد انتخابات و نیز تقویت کشور و ایران به میدان می آیند و رای می دهند. آن وقت متهم می شوند که وضعیت کشور محصول رای آنان است. درحالی که آنان فقط 10 درصد در نتیجه انتخابات نقش داشته اند.(عباس عبدی یادداشت روزنامه اعتماد)
پاسخ: این ادعا در نزدیکی
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
گلایه داشت که چرا حرفمان دیگر بر مردم تاثیرنداردو...
گفتم
مردم به شما اعتماد کردند جان ومال و ناموسسان را به شما سپردند
وقتی دیدند که یا خود اهل آنچه میگویید نیستید و یاچشم برفساد اخلاقی و فساد اقتصادی و فساد سیاسی عده ای بسته اید.وسکوت کرده اید،درحالی که در سخنان خود از نهج‌البلاغه میگویید و از سیدالشهدا که تمام هستی اش را برای مبارزه با فساد اخلاقی و سیاسی و اقتصادی فدیه داد.مردم د
سلام اگر اشتباه نکنم این پرسش و پاسخ دومه
به نظر شما مردم امروزا بیشتر ب چ چیزایی نیاز دارن؟؟
ینی خود شما چی تو زندگیتون کمه؟؟
چی هر روز عصبیتون میکنه؟؟
اگر هرچیزی هست بگین
حتی مثلا اگر سوراخ جوابتونم اذیتتون میکنه بگین
مهم نیست چی باشه فقط لطفا تو نظرات بیگن
بانک جهانی در سال ۲۰۰۵میلادی ،  مبلغ ۱۴۹ میلیون دلار برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز وام پرداخت کرده است!
آیا میدانستید بیشترین میزان وامی که ایران از بانک جهانی گرفته در سال ۲۰۰۵ میلادی (خرداد ۱۳۸۴) به مبلغ ۲۷۹ میلیون دلار و به منظور اصلاح شبکه فاضلاب شیراز و اهواز بوده است؟
از این میزان۱۴۹ میلیون دلار برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز پرداخت شد ، ولی هیچ وقت‌ دولت گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه نداد و اکنون شاهد آن هستیم که شبکه فاضلاب اهواز
شورای شهر بابل شکایت از حجت الاسلام صالحیان را پس گرفت.
چندی پیش حجت الاسلام صالحیان، امام جماعت مسجد پیرعلم که در سخنان
خود شورای شهر بابل را شورای فساد خوانده بود با شکایت اعضای شورا به دادگاه
فراخوانده شد.
سید مقیم مقیمی و فرامرز ابوالحسنی از نخستین کسانی بودند که به
احترام بچه های هیأتی و مسجدی از ادامه شکایت خود نسبت به این روحانی انقلابی
اعلام انصراف نمودند و این مسأله منجر به تعویق جلسه دادگاه شد.
در افواه عموم، مدت هاست که اصطلاح شو
رفتار محمدجواد ظریف در خصوص مصاحبه با اشپیگل!
همه ماجرا از انتشار مصاحبه روز جمعه محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران با وب سایت نشریه اشپیگل آلمان آغاز شد؛ جایی که او در پاسخ به سؤالی که پس از حذف سردار سلیمانی، شما مذاکره با آمریکا را منتفی می‌دانید، پاسخ داد: من هرگز این احتمال را منتفی نمی‌دانم که افراد رویکرد خود را تغییر دهند و واقعیات را بپذیرند. برای ما فرقی نمی‌کند چه کسی در کاخ سفید حضور دارد... این پاسخ وزیر امور خارجه ایران، گویا کا
این متن صاحبه ای است که با نینا پاتل ، آرایشگر معروف ، انجام شده است . وی تبحر خاصی در آموزش آرایشگری دارد .
ما آرایشگران روانشناسان خوبی هستیم و معجزه می کنیم . هیچ تعجبی نیست که چرا مردم به ما اعتماد می کنند
من حدود بیست و چهار سال است که آموزش آرایشگری انجام می دهم و موی مردم را کوتاه می کنم . این موضوع را می دانم وقتی مردم مو هایشان را به دست من می سپارند ، راز های زندگی خود را نیز در اختیار من قرار می دهند .
من سورپرایز نشدم که نظرسنجی جدید ن
استان اصفهان

حمیدرضا فولادگر
ناهید تاج الدین

نام: حمیدرضا فولادگر
حوزه انتخاباتی:   اصفهان
ائتلاف: اصولگرا
تحصیلات:  
مقدمات ادبیات عرب
دکتری مهندسی صنایع
متولد: 1338  اصفهان
بیوگرافی:
حمیدرضا فولادگر (زاده ۱۳۳۸، شهر اصفهان)، نماینده مردم اصفهان و ورزنه در مجلس شورای اسلامی است. او در انتخابات مجلس دهم جایگاه اول را بین کاندیداهای اصفهان کسب نمود.
سوابق اجرایی:
عضو هیأت علمی دانشگاه
رئیس دانشکده فنی مهندسی

نام: ناهید تاج‌الدین
حوزه انت
دو باره فصل انتخابات رسید و دوباره سر و کلّۀ گروههای خلق الساعۀ پیدا شد. باز انتخابات شد و باز شعارهای مشمئز کنندۀ تکراری و عرض اندام ابن الوقت های رسانه ای، دانشگاهی، کارگری، صنفی، هنری، بی هنری! و باز سایۀ فضای سیاست زدگی بر زندگی مردم این دیار.
اما من شخصاً هیچ وجاهتی برای این جناح و آن حزب و آن جبهه قائل نیستم. نه ادعای آن ها را می پذیرم و نه شعارهایشان را باور می کنم. راستش را بخواهید من جریان اصلاح طلب و کارگزاران را شیطانی تر از شیطان می
باسلام...لطفا بادقت مطالعه کنید وچند لحظه خوب بیندیشید؛اصلاح الگوی مصرف انرژی سازو کار مناسب خودش را دارد وراهکارهای متعددی برای اصلاح آن وجوددارد که یکی ازآنهاوشاید آخرین آن  میتواند بادرنظر گرفتن جمیع جهات افزایش قیمت حامل های انرژی ازجمله بنزین  باشد . لذا بر هر عاقلی خصوصا دولت مردان پوشیده نیست گران شدن بنزین دراین برهه حساس منطقه وکشور اشتباه محض وخطایی استراتژیک ونابخشودنی است کما اینکه بسیاری از کارشناسان اقتصادی درروزهای گذشت
اصلاح طلبان بابل در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی مجلسی به میزبانی یکی از اعضای مستعفی شورای شهر پرحاشیه بابل در یکی از مساجد بازار با سخنرانی مصطفی کواکبیان برگزار کردند.
شنیده شده در این مراسم جناب سخنران که ظاهرا توسط عناصری خاص تحریک شده بود نسبت به اظهار نظر ائمه جمعه در رفتار نمایندگان واکنش نشان داده و بیان داشت که امام جمعه چه حقی دارد در کار نماینده دخالت می کند؟!
چنان که مستحضرید شعار سیاسی جماعت اصلاح طلب در ایام انتخابات همیشه
وقتی صحبت از عملکرد کارکنان در سازمان به میان می‌آید، ایجاد حس اعتماد یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که باید مورد توجه قرار گیرد. اعتماد اساس همه روابط و تعاملات را تشکیل داده و در روابط کاری، همانند روابط شخصی اهمیت دارد.
شرکتی که قادر به ایجاد حس اعتماد در افراد باشد، بهتر می‌تواند از پس توفان اتفاقات غیرمنتظره و رقابت میان شرکت‌ها برآید.
ادامه مطلب
سه روز عزای عمومی.

ساعت هفت بیدار شدم و خبر را خواندم. باور نکردم. هنوز هم باور نکرده‌ام. چون مرگ مهم نیست. چیزی که مهم است، تراژدی مرگ است. شاید ما بچه نداشته باشیم. شاید هیچ وقت بچه دار نشویم. ولی امیدوارم دنیا بماند و نسل های بعد این بلبشو را فقط در کتاب‌های تاریخشان بخوانند. امیدوارم تمام شود. به خوبی یا بدی، فرقی نمیکند، فقط تمام شود.
امیدوارم تمام جنگ طلبان، هرکجایی که هستند، هر دینی که دارند، تقاص خون تمام مردم بی گناهی که به خاطر شهو
قدیمی ها می گفتند گرگ در لباس میش... اما الان به این سادگی ها نیست.
انگار جادوگر شهر قصه ها مردم رو طلسم کرده وگرنه الان دیگه گرگ لباس میش رو درآورده و با خیال راحت و با وقاحت ، بدون لباس تو کوچه و خیابون قدم می زنه و مردم رو با دندان های تیز و کثیفش پاره پاره میکنه ، خون می ریزه و خون می خوره .اما بعد یه عده مدعی پوچ اندیش ، یا اشتیاق میان و لای دندون هاش رو تمیز می کنن.
چهل ساله که مهم ترین قدرت کشور یعنی قدرت اجرایی کشور در چنگال یه عده کدخداپرستِ
یک متخصص پوست، مو و زیبایی در این مورد گفت : اکثریت افرادی که بعد از اصلاح جوش می‌زنند نیاز به درمان پوستی ندارند چرا که پس از مدتی بدون هیچ درمانی مشکل پوستی‌شان حل خواهد شد.

دکتر خلیل صداقت‌پیشه اظهار کرد: خارج شدن مجرای ساقه مو موجب التهاب و مسدود شدن مجرا و ایجاد فولیکول و به بروز جوش منجر می‌شود.

ادامه مطلب
 یک توصیه این است که هم دستگاه‌های مدیریتی، هم اساتید، در داخل دانشگاه‌ها خودباوری را ترویج کنید. جوانی که تحت تربیت و تحت آموزش و تعلیم شماست، باید به خود اعتماد داشته باشد. بحثِ این نیست که شخصی به خودش اعتماد دارد، بحثِ این است که ما به خصال ملی خودمان، به امکانات ملی خودمان، به ذخائر فرهنگی خودمان، یک اعتماد به نفس عمومی داشته باشیم که به آن گفتیم اعتماد به نفس ملی - این حالت بایست در یکایک جوان‌های ما بروز پیدا کند؛ یعنی جوان ما وقتی ک
«٢٢٤»وَ لا تَجْعَلُوا اللّهَ‌ عُرْضَةً‌ لِأَیْمانِکُمْ‌ أَنْ‌ تَبَرُّوا وَ تَتَّقُوا وَ تُصْلِحُوا بَیْنَ‌ النّاسِ‌ وَ اللّهُ‌ سَمِیعٌ‌ عَلِیمٌ‌ براى نیکى کردن و پروا داشتن و اصلاح بین مردم،خدا را دستاویز سوگندهاى خود قرار ندهید.همانا خداوند شنوا و دانا است. نکته‌ها: در تفاسیر متعدّد از جمله مجمع البیان و روح البیان در شأن نزول این آیه آمده است که میان داماد و دخترِ یکى از یاران پیامبر اکرم صلى الله علیه و آله به نام عبد اللّه بن
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
جناب دکتر عباسی
دوازده سال از زمانی که فریاد زدید که دختران شیعه را در امارات به حراج می گذارند گذشت و یک نفر از ناراحتی دق نکرد
جناب عباسی اگر آن روز دروغ گفتید که بزرگترین عذاب ها برای شما ناچیز است
و اگر حقیقت را گفتید و میدانید و برای مصالح شخصی سکوت کردید باز هم مستحق عذاب هستید؟
آن زمان مخاطب اصلی بیانات شما اصلاح طلبان بودند .بااین صحبتها دور دست مخالفان اصلاحات افتاد.،آیا به ا
ستار گفت :
- گفته‌اند که دزد دنبالِ آشفته‌بازار می‌گردد ، پیرخالو ! حالا هم کجا از اینجا آشفته‌تر ؟! اینجور آدم‌ها ، همیشه میانه‌ی راه هستند و دنبالِ اقبالِ خوشان می‌گردند . دست آخر هم رفیق و همراهِ سواره‌ها هستند . همیشه در کمین نشسته‌اند ببینند کدام طرف برنده می‌شود ، تا اینها هم یارِ او بشوند . حالا هم که می‌بینی ! چهره‌ی ملی به خود گرفته‌اند و دارند با آرزوهای مردم می‌لاسند . خوش‌باورها ، خیال می‌کنند که همین امروز و فردا است که جام
َسپیده دولتی، کارشناس دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت با بیان اینکه الگوی غذایی ناسالم، نخستین عامل بیماری‌های غیرواگیر است، اظهار کرد: الگوی غذایی ناسالم به معنای افزایش دریافت قند، نمک، چربی و مصرف کم میوه، سبزی، فیبر و لبنیات است.
وی افزود: بر اساس مطالعه سیمای مرگ، نخستین علت مرگ در ایران بیماری‌های قلبی و عروقی و دومین علت آن سرطان‌ها هستند.
وی اصلاح الگوی غذایی مردم را راهکار کاهش بیماری‌های غیرواگیر دانسته و تصریح کرد: با تغ
بسم الله الرحمن الرحیم

... یک روزنامه اصلاح طلب نیز در روزهای گذشته مدعی شده بود که نباید با حادثه تروریستی زاهدان برخورد احساسی کنیم!
به نقل از مشرق نیوز
جواب مدیر وبلاگ :
باید به ایشان گفت پس بیاییم و هماننده برجام با ایشان مذاکره کنیم که ای وای چرا چندین پاسدار بی گناه ما را شهید کردید و اگر میشود کوتاه بیایید و قول بدهید دیگر اینکار را تکرار [ تَــــکرار ] نکنید !!!!! اینطور خوب است ؟ تا آخر دست برجام را پاره کنند ؟ این بندگان خدا فکر کنم دیوا
اعتماد به نفس (به انگلیسی = self confidence) اصطلاحی است که در بسیاری از زمینه ها استفاده می شود، از بهبود سلامت روان برای کمک به افراد در رسیدن به اهداف شغلی گرفته تا موارد دیگر. معنی اعتماد به نفس فراتر از یک کلمه است. تعریف اعتماد به نفس یک مفهوم واقعی است که با سلامت روان، رفاه و مثبت اندیشی در جهان مرتبط است. اعتماد به نفس شامل احساس و عمل است که در این مقاله ویکی روان بیشتر به آن میپردازیم.
لینک مقاله : https://www.wikiravan.com/self-confidence/
ادامه مطلب
اگر به دنبال تغییر و تحول فردی هستید اولین نیاز شما ارزیابی صحیح سطح اعتماد به نفس خودتان است. با انجام تست اعتماد به نفس شما می توانید متوجه شوید که از نظر اعتماد به نفس در چه شرایطی قرار دارید. بعد برای افزایش اعتماد به نفس ساده ترین راهی که بسیاری روانشناسان توصیه می کنند، بهبود و تقویت تک تک سوالات مطرح شده در تست اعتماد به نفس است.

شما همچنین می توانید از « آزمون اعتماد به نفس و خودکارآمدی » سایت راز موفقیت نیز برای ارزیابی میزان اعت
یکی از بهترین راه‌ها برای اینکه ما بخواهیم معیشت مردم را ترمیم کنیم و
اصلاح کنیم -که الان مردم دچار مشکلات هستند در امر معیشت، بخش مهمّی از
مردم دچار مشکلاتند- واقعاً باید تکیه کنیم روی مسئله‌ی تولید داخلی. خب،
یک تلاش همه‌جانبه‌ای باید بشود برای جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌ها یا زیرِ
ظرفیّت کار کردن کارخانه‌ها.
یکی از بهترین راه‌ها برای اینکه ما بخواهیم معیشت مردم را ترمیم کنیم و
اصلاح کنیم -که الان مردم دچار مشکلات هستند در امر معیشت، بخش مهمّی از
مردم دچار مشکلاتند- واقعاً باید تکیه کنیم روی مسئله‌ی تولید داخلی. خب،
یک تلاش همه‌جانبه‌ای باید بشود برای جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌ها یا زیرِ
ظرفیّت کار کردن کارخانه‌ها.

تبلیغات

محل تبلیغات شما